spoštovan poln ljubezni odnost
Bingo! Jaz ne bi uporabila beseda rešila, bolj izpolnjevanje naše določene potrebe (pa ne mislim tu seksa, bolj čustveno komponento) ;)))
Kaj če, če moški izrazi željo po spoznavanju, s svojimi dejanji pa tega ne pokaže, je vedno bolj ali manj zadržan, zaposlen, vedno nekaj “vmes pride”. Odziva se bolj občasno. Lahko mu verjamem, samo potem njegova želja po spoznavanju ni tako močna kot moja npr.[/quote]
Res je njegova želja ni tako močna, ampak… sploh ni nujno, da ga ne zanimaš. Govorim iz lastne izkušnje (sicer ne z moškim 🙂 Morda le potrebuje več spodbude, da pokažeš več interesa, da se opogumi in lahko svoj interes po tebi pokaže. Namreč veliko ljudi se boji zavrnitve, zato so pogosto preveč pasivni v izražanju svojih želja. Zdaj pa je odvisno tudi od tebe, ali si ga pripravljena razumet. Lahko ga namreč razumeš tako, da ga enostavno ne zanimaš dovolj ali pa ga dejansko poskušaš razumet, kjer pa lahko ugotoviš, to o čemer pišem zgoraj. Da ga zelo zanimaš, le pokazati ti tega še ne upa. Recimo zaradi slabih izkušenj… in seveda vedno se lahko odločiš, ali nadaljevati, ali ne. Vedno bodi pripravljena na resnico. Če se umakneš, preden se prepričaš, ali te res ne zanima, lahko tako izpustiš nekoga dragocenega, ker se preveč bojiš spoznati resnico, da ga morda ne zanimaš. Resnica pa itak že obstaja, da vsakega ne zanimaš. Tako da, svobodno po želji. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.