Sporočilo nemški vladi in ljudem
PUTINOVO SPOROČILO NEMŠKI VLADI IN LJUDEM
Takole se izkaže usmiljenje, brez orožja, z besedami …
“Nočemo vas napasti! Zakaj bi? Ti časi so minili! Vsak, ki je še pri zdravi pameti in lahko jasno razmišlja, lahko to razume.”
Najprej:
Že imate državni dolg v višini 2,5 milijarde evrov in noben resen ekonomist nima pojma, kako bi ga sploh lahko odplačali. In zdaj si hočete izposoditi še milijardo evrov, da se oborožite proti nam. Ali želite, da rusko ljudstvo plača ta dolg? Nikoli!
Drugič: – Vašo državo so napolnili milijoni migrantov, kar je stalo 50 milijard na leto. Ali bi morali biti za to odgovorni ruski ljudje?
Tretjič: – Precejšen del vašega prebivalstva je tako nor, da misli, da lahko vpliva na podnebje z vožnjo s kolesi in uživanjem žuželk. Morda bi se ta ogromna možganska poškodba dala popraviti, vendar bi nas to stalo preveč.
Četrtič: – Vaš izobraževalni sistem je bil nekoč ustrezen. Zdaj v mnogih razredih praktično ni pouka, ker skoraj nihče več ne govori nemško.
Petič: – Vaša infrastruktura se razpada in ne morete nadaljevati s popravili.
Šesto: – Vaše železnice so bile nekoč predmet občudovanja vsega sveta. Zdaj vaši vlaki vozijo, skoraj tako kot v Indiji.
Sedmo: – Ne potrebujemo vaših slavnih inženirjev. Med sankcijami smo se naučili shajati brez njih, če pa jih še potrebujemo, se obrnemo na Kitajsko. Zdaj niso le cenejši, ampak tudi boljši.
Osmo: – Nimate surovin ali virov energije; Zakaj bi torej morali osvojiti vašo zemljo? Da se spopademo s težavami, ki jih sicer ne bi imeli?
Realno gledano, tudi če bi nas poklicali, se nam predali, mahali z belimi zastavami na oknih, niti takrat ne bi prišli.
Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 10.09.2025 ob 09:29
Anonimnež, 10.09.2025 ob 09:29
PUTINOVO SPOROČILO NEMŠKI VLADI IN LJUDEM
Takole se izkaže usmiljenje, brez orožja, z besedami …
“Nočemo vas napasti! Zakaj bi? Ti časi so minili! Vsak, ki je še pri zdravi pameti in lahko jasno razmišlja, lahko to razume.”
Najprej:
Že imate državni dolg v višini 2,5 milijarde evrov in noben resen ekonomist nima pojma, kako bi ga sploh lahko odplačali. In zdaj si hočete izposoditi še milijardo evrov, da se oborožite proti nam. Ali želite, da rusko ljudstvo plača ta dolg? Nikoli!
Drugič: – Vašo državo so napolnili milijoni migrantov, kar je stalo 50 milijard na leto. Ali bi morali biti za to odgovorni ruski ljudje?
Tretjič: – Precejšen del vašega prebivalstva je tako nor, da misli, da lahko vpliva na podnebje z vožnjo s kolesi in uživanjem žuželk. Morda bi se ta ogromna možganska poškodba dala popraviti, vendar bi nas to stalo preveč.
Četrtič: – Vaš izobraževalni sistem je bil nekoč ustrezen. Zdaj v mnogih razredih praktično ni pouka, ker skoraj nihče več ne govori nemško.
Petič: – Vaša infrastruktura se razpada in ne morete nadaljevati s popravili.
Šesto: – Vaše železnice so bile nekoč predmet občudovanja vsega sveta. Zdaj vaši vlaki vozijo, skoraj tako kot v Indiji.
Sedmo: – Ne potrebujemo vaših slavnih inženirjev. Med sankcijami smo se naučili shajati brez njih, če pa jih še potrebujemo, se obrnemo na Kitajsko. Zdaj niso le cenejši, ampak tudi boljši.
Osmo: – Nimate surovin ali virov energije; Zakaj bi torej morali osvojiti vašo zemljo? Da se spopademo s težavami, ki jih sicer ne bi imeli?
Realno gledano, tudi če bi nas poklicali, se nam predali, mahali z belimi zastavami na oknih, niti takrat ne bi prišli.
A bejž no. Od kje si nakvasilo, da je to tekel Putin?……jaoooo
So te včeraj na frišno pošprical z natovega aviona??
Ahahahahha, tisti ki po branju več kot enega stavka še vedno misli da je to izrekel putin, je tako zabit, da bi ga morali prisilno zapreti na psihiatrijo za vsaj 12 mesecev…oprani levičarski rusofili xdddd
ps. putin se naj rajši briga za svojo propadajočo državo, kjer je indeks kriminala VIŠJI kot v nemčiji, glej ga zlomka.
Forum je zaprt za komentiranje.