Sporočila v steklenici
Bojana Počivavšek iz Slak pri Podčetrtku, marca 2005 si se odzvala na moj oglas. Bila si prepričana, da imam avto in da videvanje ne bo predstavljalo težav. Od tebe sem bil oddaljen 40 kilometrov. No, avta nisem imel, niti si ga nisem imel od koga izposodit. Preko sms sporočil sva bila v stiku do januarja 2008. Takrat se je naposled odprla možnost za srečanje. Napisala si da ne bi bilo slabo, če bi se videla. Predlagal sem kraj in čas. Nisi se več odzvala. Tako je, ko še danes obstajajo kraji, ki nimajo povezave z javnim prevozom. Sem te pa novembra 2018 videl za šankom v Gostišču Haler. Nisi me prepoznala. Zate sem bil samo eden od mnogih gostov.
Forum je zaprt za komentiranje.