spletni portali za zmenkarije
Ti si glup(a), če misliš, da še kdo verjame tvojim lažnim čvekarijam. Si samo slabo plačana oseba X, ki napeljuješ na uporabo goljufivih zmenkarskih portalov, ker od tega s strani lastnikov portalov tudi nekaj imaš.
[/quote]
sej ta jebač je zdej po nekih statistikah že mrtev od aidsa in drugih spolnih bolezni. Pejt pogledat na njegov grob, ta slabo plačana avtorica si je pa v tem času že nabrala neki keša…
Moj sin je že po spletu ona-on.com in drugih iskal mlade samske punce njegovih starosti, pa ali niso javile ali pa se mu iz gole hudobije in nesramnosti prilizovale in mu nekaj za prazen nič obljubljale in mu s tem prale dušo in možgane! Skratka vse te strani z zmenkarijami so skrajno lažnive in goljufive spletne strani in žrtvam, ki se prijavijo tja, samo kradejo denar! Zato mislim, da bi jih morali dokončno ukiniti ali pa bi morale prirediti kakšne spoznavne dogodke, največ samo za mlade samske med 18 in 28 let starosti!
Moj sin je že po spletu ona-on.com in drugih iskal mlade samske punce njegovih starosti, pa ali niso javile ali pa se mu iz gole hudobije in nesramnosti prilizovale in mu nekaj za prazen nič obljubljale in mu s tem prale dušo in možgane! Skratka vse te strani z zmenkarijami so skrajno lažnive in goljufive spletne strani in žrtvam, ki se prijavijo tja, samo kradejo denar! Zato mislim, da bi jih morali dokončno ukiniti ali pa bi morale prirediti kakšne spoznavne dogodke, največ samo za mlade samske med 18 in 28 let starosti!
Zanimivi so vsi teli portali za zmenkarije. Moram pa priznat, da se nam moškim prav isto dogaja kot vam ženskam. Ene super druge psiho trejate poročene ene vezane spet ene iščejo samo avanturo itd itd. Tako kot pri moških. Sicer vse uredu, in prav za vsakega nekaj. Moram pa priznat, da pa zelo tesko najdeš sebi kompatibilno osebo. Se pa najde. In tudi ni tako slabo kot ljudje pišejo. Malo je treba ustrajat, narediti selekcijo pa gre. Se pa najdejo tudi vredu ljudje. Seveda je pa kemija in energija simpatija tisto, kar mora bit iz obeh starni. Ah bom še naprej samski hahahha…..
Forum je zaprt za komentiranje.