spletna igra za vse generacije, e-sim
Pozdravljeni na kratko vam bom predstavil spletno giro e-sim (:
E-sim je browser, socialna, multyplayer igra in simulacija modernega sveta, v kateri trenutno sodeluje 50 držav, med njimi tudi Slovenija. V igri se lahko pridružiš vojski, lahko se preizkusiš v podjetništvu ali politiki, lahko postaneš celo predsednik države! Igra je primerna za vse generacije!! Lahko se osredotočiš na svojo kariero ali pomagaš svoji državi v vojnah in bitkah do vse večjega uspeha! Lahko organiziraš svojo lastno vojsko ali pa postaneš podjetnik. Izbira je tvoja! Drugače ti pa igra vzame lahko največ 5min na dan, kar ni tako časovno zahtevno. Trenuto ima Slovenija pod sabo celo Italijo, vendar nam pa težave povzročajo srbi ki jih je 3× več kot nas. Zato potrebujemo čimveč novih igralcev da pomagajo obraniti našo preljubo e-slovenijo (: .
Link do registracije :
Igro lahko predlagaš tudi prijatelju, staršem, bratu, sestri, sodelavcu tu ni starostne omejitve. Vabimo te pa tudi na rizon: irc://rizon.mibbit.org/esim-slo , kjer lahko zveš vse informacije o igri in si tudi krajšaš čas
Lep Pozdrav
Forum je zaprt za komentiranje.