Splav
Prideš zjutraj. Če še nimaš določeno krvno skupino in še neke druge stvari, ti vzamejo kri in to določijo. Ti dodelijo posteljo in omarico, kamor spraviš svoje stvari. Dobiš njihovo srajco.
Posegi se začnejo okoli 11, 12. Dajo ti narkozo. Opravljeno je hitro. Peljejo te v sobo, Tam si praviloma do 16-17, ko pride zdravnik in če do takrta ni težav, potem greš domov. Ker so takrat tudi obiski, lahko imaš tudi koga ob sebi, čepšrav zaradi narkoze jih večina tisti čas kar prespi. Pa zaradi krvavitve ne smeš okol hodit. Mislim, da dobiš 7 dni bolniške, od tega je pomembno, da prve dva dni res počivaš in nekaj časa se ne smeš kopat. To je to.
Forum je zaprt za komentiranje.