Najdi forum

Splav

Živjo,

zanima ma kako v Lj porodnišnici naredijo splav, kakšen je postopek in koliko časa vse skupaj traja, če gre za splav v narkozi? Koliko časa po posegu si v bolnišnici?

Vem da imaš najprej pogovor s soc. delavko, kako pa gre potem naprej?

Hvala za izkušnje!!!

Ne bi ti to vprašala na porodničarstvu na mon?

Prideš zjutraj. Če še nimaš določeno krvno skupino in še neke druge stvari, ti vzamejo kri in to določijo. Ti dodelijo posteljo in omarico, kamor spraviš svoje stvari. Dobiš njihovo srajco.
Posegi se začnejo okoli 11, 12. Dajo ti narkozo. Opravljeno je hitro. Peljejo te v sobo, Tam si praviloma do 16-17, ko pride zdravnik in če do takrta ni težav, potem greš domov. Ker so takrat tudi obiski, lahko imaš tudi koga ob sebi, čepšrav zaradi narkoze jih večina tisti čas kar prespi. Pa zaradi krvavitve ne smeš okol hodit. Mislim, da dobiš 7 dni bolniške, od tega je pomembno, da prve dva dni res počivaš in nekaj časa se ne smeš kopat. To je to.

Pandora, ti to obvladaš…

Pandora hvala!!!

Pandora, ti to obvladaš…[/quote]

Ja … na žalost.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close