Spinalis stoli
Moj mož pravi, da imajo v njegovi firmi vsi take stole (ker večinoma cel dan sedijo za računalnikom) in da so super. Jaz sem stole poskusila (sedla na njih) in so mi bili všeč. Tudi meni se zdi, da so zelo dragi, vendar ker veliko sedim, se odločava za nakup v bližnji prihodnosti… Mislim, da je to dobra naložba ali malo drugače iz ene izmed reklam: hrbtenica vam bo hvaležna…
LP
Ja v naši firmi jih imamo in moram reč, da so fajn. Na začetku se ga moraš kar navadit, počasi se moraš navajat nanj, ker si kar zmatran prve dni ko sediš na njem. Se mi pa zdi, da mišice na spodnje delu hrbtenice res skoz delajo. Zgoraj se moraš pa vseeno sam pokonci držat, ni tako da bi kar pokonci sedel, se moraš kar sam navadit in vspodbujat.
Na sredini sedeža je občutek kot bi sedel na žogi, zadaj pa je občutek bolj stabiken in tudi nasloniš se lahko.
Pa lep danček!
Jaz ga imam tudi v službi, pa se mi ne zdi nič posebnega.
Moti me ker se določeni deli stola ne dajo naravnati na osebo – npr. hrbtni del je povezan z naslonom za roke. Ko naštimaš, da ti lepo sede na hrbtenico pa rokam višina naslona ne štima. Pa dol ne gre zadosti, če si majhen moraš imeti še naslon za noge, da sediš pravilno.
Moje mnenje: ni vreden svojega denarja. Menim, da se da za veliko manj denarja dobiti boljši stol in potem narediti več na rekreiranju hrbtenice – bo več učinka.
Forum je zaprt za komentiranje.