Spider
Pa je res tako težko,razumeti sočloveka,sej tudi ,če kako neumnost, kdo kdaj pove še ne pomeni “da lupa v tri krasne”,en pač več dajo na zasebnost,drugi iščejo pozornost,nekateri provocirajo,….in bistvo foruma je pomagati sočloveku in povedati to, kar si misliš ne glede na to ali imaš prav (poskusit ni greh) ,mnenje je mnenje in hvala bogu, da ima vsak svojega……(to je moje mnenje)
DISKRETNOST JE LEPA ČEDNOST napisal:
in bistvo foruma je pomagati sočloveku in
> povedati to, kar si misliš ne glede na to ali imaš prav
> (poskusit ni greh) ,mnenje je mnenje in hvala bogu, da ima vsak
> svojega……(to je moje mnenje)
Se strinjam. Ampak nekateri pa napadejo kot stekli psi, ce jim mnenje ni vsec ali pa si ga interpretirajo na lasten nacin samo zato, da si potem lahko anonimno dajo duska. Pa brez kaksnih dolgorocnih posledic kot na primer, ce bi bili tako radodarni z zmerljivkam in zaljivkami v krogu prijateljev, druzine in sodelavcev.
Poudarek je na nekateri, to se zdalec ne leti na veliko vecino udelezencev tega foruma.
res ne vem, zakaj ne bi zmeraj povedali, kaj mislimo – na forumu. med seboj se niti ne poznamo in sploh smo anonimni. če se pa kdo tukaj spreneveda, potem pa res samo sebi laže. tako vsaj menim jaz. torej: če nisi nesramen človek, ki rad zmerja in zbada ter žali, potem je tisto, kar meniš, nujno povedati. v nasprotnem pa nimaš tukaj kaj iskati.
Forum je zaprt za komentiranje.