Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Spet kraja v Šaleški dolini

Spet kraja v Šaleški dolini

V parlament je prišel zakon o pomoči pri propadlem projektu v Šaleški dolini TEŠ. V naslednjih letih so ocenili stroške ogrevanja za vsako odjemno mesto-stanovanje na 20 000 € na leto, ki naj bi jih prispevala država, Pa kdo je tu nor. Spet nas bodo ukradli kot norce.

 

Nori smo mi, ker to dopuščamo 🙂 kdo pa..

Še zdaj mi ni jasno, zakaj niso šli v predelavo kotla, da bi namesto premoga (visok strošek emisijski kuponi) kurili les/pelete, za katere ni potrebno kupovati dragih kuponov. S tem bi ohranili delovanje elektrarne. Ok, so pokradli milijone z njeno izgradnjo, ampak če jo že imamo, zakaj je ne bi izkoristili? Zdaj so se odločili, da jo zreducirajo na zelo drag sistem ogrevanja Šaleške doline.

So našli način da ukradejo še malo denarja, na foro , drugače bodo Velenjčani zmrzovali. Njihov župan je bivši direktor TEŠ in naj se ne dela neumnega, točno je vedel kakšna je situacija in bi poskrbel za ogrevanje Velenjčanov, tako kot župani ostalih mest v Sloveniji. Zakaj bi morali biti oni privilegirani, ko so njihovi sonarodnjaki pokradli na 100 miljonov .

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close