Speed Dating/Hitri zmenki – Ljubljana
“Babe”, kako ste se razpisale, ko tema teče o moških. 😀
Ronka
Ronka, ti imaš same negativne izkušnje? Nenavadno… :)))
Sramežljiva
Meni tak način pristopa ne bi bil všeč, če bi bil ženska, recimo pri Italijanih žvižganje za mano ali kaj podobnega, to mi je nekako primitivno. Enim pa to paše, da jim pihajo na dušo, jih prehvalijo na vse načine in nakladajo s komplimenti, ko pa imajo itak en cilj – kako jo spraviti v posteljo. 😀
Narave že poskrbi za pristope, drugače bi pa bili vsi samski v Sloveniji in brez otrok.
Kaj pa pomeni to, da ne zmore bit? Če pa je samski in zraven tega počne kup stvari, ki ga veselijo. Očitno zmore. Le pred žensko se mu zašibijo kolena in počne neumnosti. Ronka, priznaj, tudi ti si želiš nekoga ob sebi in bi raje živela z nekom, kot pa sama, posebej v teh letih, ko si človek zaželi ustvarit družino.
Ne vem kaj to pomeni, zato sem tudi vprašala.
Kaj pa pomeni to, da ne zmore bit? Če pa je samski in zraven tega počne kup stvari, ki ga veselijo. Očitno zmore. Le pred žensko se mu zašibijo kolena in počne neumnosti. Ronka, priznaj, tudi ti si želiš nekoga ob sebi in bi raje živela z nekom, kot pa sama, posebej v teh letih, ko si človek zaželi ustvarit družino.[/quote]
To, da ne zmore bit samski si ti napisala, zato sem tebi odgovoril. Sramežljiva je samo napisala, da ne zmore živet brez ljubezni. To pa itak ne veš, kaj je s tem mislila, ker tip je očitno še živ. 🙂
Pa lahko ti jaz odgovorim. Seveda lahko živi brez ljubezni, ampak še bolj si želi živeti v dvoje, tako kot jaz in ti in vsi okrog naju. 🙂
Pa saj jaz sploh nič ne sprašujem. Tisto zgoraj je blo retorično vprašanje, na katerega sem takoj odgovoril. Nekaj te je čist zmedlo, porkaduš. 😉
In jaz sem bila tako neumna, da nisem vedela, da gre za retorično vprašanje in sem odgovorila 🙂
Kaj pa pomeni to, da ne zmore bit? Če pa je samski in zraven tega počne kup stvari, ki ga veselijo. Očitno zmore. Le pred žensko se mu zašibijo kolena in počne neumnosti. Ronka, priznaj, tudi ti si želiš nekoga ob sebi in bi raje živela z nekom, kot pa sama, posebej v teh letih, ko si človek zaželi ustvarit družino.[/quote]
Haha, pa daj no, ti me maš za norca. Enkrat rečeš, da si odgvorila, potem rečeš, da si vprašala. Saj tud odgovorila nisi na tisto vprašanje. Kje pa? 🙂
No, ampak, je treba vedet kako prepoznat nekoga, ki ne zmore bit samski. Kako pa to prepoznamo?
Ronka, ampak tudi ti iščeš “družbo” ali če gremo kr direktno, moškega. Ali lahko po tem kdo sklepa, da ne zmoreš ti bit samska? Ravno zato se ti je vklopil tisti alarm. Mogoče sklepaš po sebi?
Aleksandra, če ga imaš, mi daš link ?
Ni treba javno…..[/quote]
Kaj je zdaj to…a zdaj bi že privat pecal, javno ni dovolj 🙂 🙂
Meni pa daj link od tvoje žene 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Marko, glede na to, da sem že kar precej let samska, bi rekla, da zmorem živet samska :). Če ne bi zmogla, če bi bila res tako obupana, da bi res morala biti v vezi, potem bi bila. Tako pa sem raje samska kot v slabi vezi.
Razlika je v tem ali želiš biti v vezi ali pa si tako obupan, da misliš, da moraš biti v vezi.
Forum je zaprt za komentiranje.