Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › spar grosuplje spar grosuplje anonimni uporabnik 14.02.2012 ob 10:11 zadnji odgovor 14.02.2012 ob 10:05 Zanima me kakše imate kaj izukušnje s sparom v grosuplju-zaposleni mislm. In kako je z prostimi dnevi -vikendi in plača okvirno hvala.lp Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.