Šokirana sem
Joj babe, pa kaj mislite, da ste…
Človek ne more bit niti kreativen. Pismo. Za tist mali košček mesa med nogami mislite, da ste lastnice tistega tipa, ki ste siga izbrale? Pa kaj smo tipi, mali pikinezerji, ki jih lahko pri enem letu abjajcaš da manj smrdijo?
Ok. Emancipacija. Ste enakopravne. Ok. V redu. Imate volilno pravico. Ok. Vse ok.
Ampak pliiiiiiizzzz.
Na tem forumu berem, da žena noče več kot 3x na mesec seksat, isto časno pa ena druga v nezavest pada, ker tip browza po netu in išče nage babe? Ve imate resen večvrednostni kompleks, hkrati pa popolnoma izkrivljeno sliko realnosti.
Glej jaz sem tip. In to zvest. Povem vam tako kot je: tako kot slikar ne naslika samo ene slike in skladatelj ne napiše samo enega komada, tako moški ne gleda samo enih jošk. Pika. Res je. Vsak od nas, ki ima kanček soli v glavi (pa malo poštenja, morale in sposobnosti refleksije) ostanemo zvesti vse življenje. VERJEMITE NAM, KO VAM REČEMO, DA VAS IMAMO RADI. In potem, ko gledamo nage pičkice po internetu: VERJEMITE NAM, DA JE TO SAMO KRATKOČASENJE.
Prav je da ste nesigurne vase: v resnici predrago prodajate tisto, s čimer nas poskušate priklenit nase. Pa tudi to razumem, zakaj to počnete… Ko boste stare in neprivlačne in se vam RES ne bodalo več seksat – bo vaš tip (šarmanten in sivolas) lahek plen poljubni pičkici, ki bo še imela kaj vlage med nogami. Zelo komplicirano. Se strinjam. Samo s takšnim odnosom, nesigurnostjo in “lastninjenjem” tipov si kopljete lasten grob.
Sori, ampak… damn!
Pa ti ločiš morda ogledovanje golih slik, pornografskega materiala in podobno ter iskanje vročih stikov prek portalov za navezovanje vročih stikov? Okej, tudi v teh oglasih so vroče fotke, ampak bistveno slabše in manj nazorne od ostalega razpoložljivega materiala na netu.
V bistvu tvoj odgovor samo dokazuje, da si priden mož. Pohvaljen.
Zato, ker imam svojo ženo zares rad.[/quote]
Vidiš, torej ne zaradi tega, ker bi te več/manj, boljše/slabše servisirala, ampak zavestno, s srcem, z dodatno vrednostjo. Kaj bi bilo, če tvoja žena iz kakršnega koli razloga ne bi mogla več seksat? Še vedno bi jo imel rad. In ker jo imaš rad, je ne varaš – tudi to je zavestna odločitev.
Se ti ne zdi, da – govorim o zakonih, ki jih je še mogoče rešiti, ne o tistih, kjer vse poteka več ali manj na instinktivni ravni, z ustaljenimi vzorci posedovanja/izsiljevanja in brez posebnega poglabljanja – ni ravno to to, kar bi ženska želela slišati? Da moški ozavesti svojo ljubezen in potrebo, da je sposoben imeti rad tudi, če mora v odnosu sklepati kompromise? Ženska reče: ne, danes ne, boli me glava, utrujena sem…misli pa: še enkrat mi povej, da si mene izbral, da me imaš rad tudi tako, kot sem zdaj, daj mi občutek pripadnosti in vzajemnosti, ki sega dlje od spolnosti…
Če je tovrstna prošnja prepogosta, je seveda narobe, ravno tako kot če moški prevečkrat odhaja ven, leži na kavču, nerga zaradi kosila….
Vse to so v bistvu preproste prepreke….rešljive….če imaš rad. Če nimaš, pa naprej in do konca po vzorcu, ki ga opisuje tako veliko tem na teh forumih.
Preden me kdo obtoži hipokrizije ali laži…
Vprašajte, zakaj tisoče ljudi teče, čeprav nikoli ne zmaga. Zakaj ljudje dvigujejo uteži, pa niso IFBBA šampioni. Zakaj ljudje plezajo, pa niso Shris Sharma…. Zakaj neki?
Zato, ker počnejo tisto, kar radi počnejo BREZ agende.
Zakaj imam jaz rad svojo ženo? Zato ker že skoraj 20 let vlagava drug v drugega. Zato, ker je skupek najinega vlaganja vreden več, kot posamezni vložek. Zato, ker je moja desna in leva roka… Zato, ker je ona moja pljuča in srce in oči.
In kaj je poljubna pičkica na internetu? Neobstoječa fasada. Skupek pikslov, ki tipu dvignejo kurec… Mokre sanje, ki jih odvržeš proč naslednji trenutek.
Dejmo punce. Malo več samozaupanja. Če ste iskrene, potem ste vedno vredne več, kot samo nekaj pikic na monitorju. Le zakaj taka nizka samopodoba?
To smo že enkrat v eni drugi temi obdelal. Če katera hoče zvestega tipa, naj bo debel, neumen, kosmat, len pijanec. Tako bo vedno lahko le njen. Za lepe, brihtne in kasneje šarmantne uspešneže pa se bo treba bolj potrudit, kot 300 gramov čokolade na dan pojest in browzat po med.over.net.[/quote]
glede na to, da obvladuješ sceno bi lahko kake tečaje za lovljenje organiziral. bi se jih z veseljem udeležile samske gospodične. samo kako garancijo bi moral ponudit, ker teorije polnih je tle velik :)))))) in nekako se mi zdiš samo še en izmed njih :))
Resno vam svetujem. Ne iščite (pre) lepih ljudi, ker imajo napačno predstavo o življenju in partnerjih. Ljudje, ki težje dobijo partnerja so stanovitnejši in polj tolerantni. Z njimi je lažje živet in ustvarit družino.
Ja, ne morem sodit tipov po sebi, za to bom rajši tiho. Vem samo to, da je tič največkrat pametnejši od lastnika in da mora bit lastnik precej zrel za upravljanje z njim. Vi siti sapi moram podobno rečt tudi za vagino, le da imajo ženske upravljanje z njo več ali manj prirojeno.
To smo že enkrat v eni drugi temi obdelal. Če katera hoče zvestega tipa, naj bo debel, neumen, kosmat, len pijanec. Tako bo vedno lahko le njen. Za lepe, brihtne in kasneje šarmantne uspešneže pa se bo treba bolj potrudit, kot 300 gramov čokolade na dan pojest in browzat po med.over.net.[/quote]
glede na to, da obvladuješ sceno bi lahko kake tečaje za lovljenje organiziral. bi se jih z veseljem udeležile samske gospodične. samo kako garancijo bi moral ponudit, ker teorije polnih je tle velik :)))))) in nekako se mi zdiš samo še en izmed njih :))[/quote]
meni se pa zdi, da mrT resnično obvlada sceno – a ne lovljenja, temveč dinamike odnosa moški-ženska, ki naj bi prerasel v nekaj trajnega. Če bi malo bolj natančno in nepristransko brale, kar piše, bi veliko razumele o moški psihi, še več pa o nas samih. Moje mnenje, seveda.
A so samo dedci gor???? Na tistih iskalnikih seveda! Ali so SLUČAJNO bejbe tudi???
Tako je to. Ljudje se iščejo in morda tudi najdejo, da si izpolnijo želje in potrebe!
Verjetno pa je tudi nekaj takih, ki bi, ampak samo verbalno onanirajo.
No, pa dajmo… Kaj je to takega? Zakaj se torej gre?
Ja, resnično ni nič takega, če ne bi on tega zamolčal. Zakaj je zamolčal, če ni nič kaj takega? Zakaj se navezujejo stiki, pa le ti partnerju zamolčijo? Ali zmanjšajo neko pomembnost. Zakaj enostavno ne rečejo, sori, nisem vedel, da ti bo toliko pomenilo oz. tako zelo spravilo iz tira. Če bi vedel, bi povedal. Zakaj obrambna drža, češ, kaj je to takega.
Dora33, tvoj mož, pa vem, da ga imaš rada, drugače bi ti bilo vseeno, ampak tvoj mož je slabič. In ni edini. Slabič, ker ni upal povedat, ko je navezoval stike ipd, še večji slabič, ker se je zgovarjal, da ni to nič takega. Slabič, ker je videl, da ti je mar, pa hotel to negirat.
Tip, ki ima nekaj pošlihtano pri sebi, ne bo bežal pred posledicami. In ker je slabič, saj se strinjaš s tem, kajne, no, da je slabič, si mirno lahko rečeš, ni vreden. Ni vreden. Ker ni vreden. Pika.
In zaradi tovrstnih “pičkic” so določeni pripravljeni vržt v smeti zakon, družino, varnost…
Ali je vredno?[/quote]
Tule si mimo usekala, it. NIHČE ni pripravljen nič vreči v smeti zaradi rajcanja na netu, ravno o tem je govora – da gre za dvodimenzionalne, ploščate dražljaje, ki nimajo z realnimi odnosi res nobene zveze. Če že kdo postavlja na tehtnico ‘jaz ali one’, so to ženske, ki ne razumejo, da tak rajc (do določene mere) ne ogroža razmerja – če ga pa, pa to ni zaradi varanja, temveč kvečjemu zaradi ‘odvisnosti od’, torej patologije njihovega partnerja.
Kvaliteto odnosa je treba graditi drugje in drugače, ne v natikanju vedno novih plašnic in uzd. Če je odnos zdrav, ga take ‘pičkice’, kot jih imenuješ ti, gotovo ne morejo ogroziti!
No, tu se pridružujem It. Tak rajc mogoče res ne ogroža razmerja. Razmerje ogroža predvsem ta želja in potreba po tem rajcu, ki izhaja iz pomanjkanja po nečem v samem odnosu. Treba je it do jedra problema, ne pa do posledice. To je tako, kot bi bolan človek ves čas jemal tablete za lajšanje, namesto, da bi odpravil vzrok in bolezen za vedno ozdravil. Tablete imajo pač tudi stranske učinke, ki prav tako vplivajo na kvaliteto življenja in samo počutje določene osebe. Enako kot tak rajc vpliva na sam odnos med dvema. Tisti, ki tega ne priznava in zanika, to pač uporablja kot izgovor, zato, ker to sam počne in ne pozna druge rešitve.
Resnično Marko, točno to je to. Zakaj? Razlog za dejanja, kaj stoji odzadaj dejanj. Če si oba, tako on kot ona to raziščeta in spoznata, sta na dobri poti k boljšemu odnosu (brez tovrstnih vsebin kot se najdejo na kupidu itd.)
Žal pa ni zadosti, da se razišče problem, da se stvari utečejo nazaj v stari ali celo novi tir, tudi posledice je potrebno odpravljat oz. jim posvetit čas in razumevanje. Posledice = občutki, ki se zgodijo ob spoznanju, da on/ona …
Forum je zaprt za komentiranje.