sodobne kurbiš modne smernice :))
Kaj si ti s tem svojim pisanjem “odgovoril nazaj” oz podal kak argument na omenjeno temo (sodobne kurbiš modne smernice :)) oz na tvojo trditev, da vzgoja ni kriva za tako oblačenje? Razen kup žaljivk na moj in Markov račun nisem prebral nič uporabnega?
Kaj bi ti sedaj rad imel, da ti napišem/odgovorim argumentirano na kaki ravni si/nisi?
Njega že zdaj kar malo poznam in se mi zdi fajn ded, zato je zame to kompliment. Čeprav vem, da je bilo mišljeno kot žaljivka s tvoje strani.
Ti si gotovo drugačen od naju in sigurno misliš, da nimaš vedno prav. :)) Bi lahko to bilo v tej debati ali ne? Meni se zdi, kot da ti je argumentov zmanjkalo tam nekje pri žaljivkah in bom to razumel, kot da nama daješ prav.
Ti očitno ne razložuješ med seksi (lepim, ženstvenim) in vulgarnim, neokusnim oblačenjem, ki vključuje vidne genitalije in vidne (kosmate) riti: to so hotke recimo, pri katerih se vidi pol riti. Slednje res ne sodi drugam kot v nočne hiše. Po prvem načinu je ženska lahko oblečena tudi za v službo, če le nima prekratkega krila in preglobokega dekolteja ter navadne (črne ali kožne) nogavice in ne mrežastih.
Pri seksi in ženstvenem načinu oblačenja je še vedno vidna linija ženskega telesa. Še vedno deluje privlačno, hkrati pa ženska ohranja dostojanstvo. Če je v službi, bo s takšnim načinom oblačenja delovala privlačno, hhrati pa bo ohranjala zaupanje strank in nadrejenih. Počutila se bo dobro in to bodo opazili tudi drugi. In kaj je lepšega kot ženska, pri kateri se vidi, da ima hudo dobro postavo, pa je čez oblačila ne moreš zares videti? Ravno to jo dela še privlačnejšo.
Pri vulgarnem načinu oblačenja pa ženska teži k temu, da bi pokazala kar čimveč intimnih predelov, kar se da ne kriči po tem: Poglejte mi rit in češpljo! Pogosto te ženske niso do konca pogumne, zato pustijo del telesa malo zakrit. Po eni strani so lačne pozornosti, po drugi strani pa je (večini) v teh oblačilih neudobno, zato si kar naprej popravljajo krilo ali hotke, ovijajo šal okrog dekolteja, se tresejo od mraza … Vidi se, da niso sproščene.
Po avtorjevem opisu sodeč je kritiziral slednje:
[img]http://img.chinasmack.com/www/wp-content/uploads/2009/03/japanese-girls-wearing-shorts-in-winter-showing-off-legs-13.jpeg[/img]
[img]http://www.arhivo.com/uploads/100609-sp-rihanna.jpg[/img]
[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/83/Self-cropped_hot_pants_%282001_3_206%29.jpg[/img]
In ne tega (ženstvenega, lepega):
[img]http://www.cosmopolitan.com/cm/cosmopolitan/images/Wb/cos-05-peplum-dress-mdn.jpg[/img]
[img]http://images.asos.com/inv/media/5/8/7/0/2580785/image4xl.jpg[/img]
Penelope ne sanjej :)))
Rihanina oprava se mi zdi ok niti ni pretirano sexi. Zadnji dve obleki pa sta za malo starejše ženske ne ravno najstnice.
Avtor je verjetno mislil na kaj takega spodaj in zatruje, da mu take punce niso všeč. Jaz priznam, da mi je zelo všeč :))
Mislil sem seveda tole:
http://suranjan.sextgem.com/images/Teen-Its-Me-Verry-Sexy-Girl-Msn-or-Camnet-club.tk_2.jpg
ali pa tole:
http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00494/science1_682_494832a.jpg
Njega že zdaj kar malo poznam in se mi zdi fajn ded, zato je zame to kompliment. Čeprav vem, da je bilo mišljeno kot žaljivka s tvoje strani.
Ti si gotovo drugačen od naju in sigurno misliš, da nimaš vedno prav. :)) Bi lahko to bilo v tej debati ali ne? Meni se zdi, kot da ti je argumentov zmanjkalo tam nekje pri žaljivkah in bom to razumel, kot da nama daješ prav.[/quote]
Ej ti šalabajzer. Tebe se še marsikdo izogiba na forumu, pa zaradi tega nisi prav nič pametnejši. To pomeni samo to, da se folku ne da ukvarjat s tabo, ker si naporen človek. S tabo se ne da debatirat, ker ti se v debati znajdeš v vlogi tekmovalca. Pri tebi se ne gre za izmenjavo mnenj, pri tebi se gre za to, kdo ima prav in kdo nima. In ko človek odneha, ko si reče pri sebi, mater ta tip je čez les, in gre stran, pa razumeš to, kot predajo, da je šel stran, ker si ga ownal. No potem si pa poiščeš drugo žrtev, kateri boš šel solit pamet. Očitno imaš preveč prostega časa. Pa pazi, to niso samo moje besede, to ti je že kar nekaj uporabnikov napisalo.
Penelope ne sanjej :)))
Rihanina oprava se mi zdi ok niti ni pretirano sexi. Zadnji dve obleki pa sta za malo starejše ženske ne ravno najstnice.
Avtor je verjetno mislil na kaj takega spodaj in zatruje, da mu take punce niso všeč. Jaz priznam, da mi je zelo všeč :))
Za v pisarno tole? Še boljše v kopalkah, a ne? 😀 Tam bi naj bile bolj cenjene strokovno-poklicne sposobnosti, kot pa izpostavljanje zadnjice. :))) Le negotova ženska ima potrebo izzivati s stilom oblačenja, ki vse stavi na zunanjost, kasneje ko pa pride v malo bolj zrela leta, pa je čustvena razvalina.
[img]http://2.bp.blogspot.com/_RqFhu7CWo58/TNMiG_O1qBI/AAAAAAAACq0/X4sjn9WHDpI/s1600/Hannah-Tointon+sexy+inbetweener.jpg[/img]
Smisel debate je ravno v izmenjavi različnih mnenj. To pomeni, da oba nikakor ne moreta imeti prav, ker gre za RAZLIČNA mnenja. Razen, če sta oba sposobna argumentirane nežaljive debate, se lahko zgodi, da na koncu eden spozna zmoto ali pa mirno ostaneta vsak pri svojem prav. Ne vem, če ti to lahko razumeš, glede na to, da si to “tekmovanje” izpostavil kot nekaj nenavadnega. V debate z ljudmi, s katerimi se strinjam, se zelo redko zapletam, ker si nimamo veliko povedat.
Zate pa je smisel debate nekaj drugega. To so žaljivke, uporaba argumentov ti je (še) neznanka zato pač dobiš to tudi vedno nazaj. S teboj sploh nima smisla argumentirano debatirat, ker argumentov drugega ne upoštevaš (razen je mnenje enako tvojemu), ampak jih preskočiš, v svoji prizadetosti pa uspeš vrniti le žaljivko. Tekmuješ torej najbolj ti sam. 🙂
Razmisli, kake debate imaš z drugimi sam, pa se vprašaj koliko pripomoreš k temu, da so take, kot so. Kjerkoli si zraven, žaljivka praktično vedno najprej prileti s tvoje strani.
Če pogledamo nazaj. Tebe je že marsikdo užalil, zadnjič te je celo enTip, ki nikoli, ampak res nikoli ne žali nikogar tu gor. Ti pač znaš človeku stopit na živc, s tem, ko ga pikaš, provociraš, mu skačeš v besedo, skratka odličen si pri mešanju dreka. Me sploh ne preseneča, da toliko časa zabiješ na forumu, ker v živo močno dvomim, da te sploh lahko kdo prenaša.
Če ne pa, tvoj kolega Nm-3w je mojster v tem. Zanimivo ane, da se z največjim kretenom na MONu tako dobro razumeš ? Kako že praviš pametnjaković : “Povej mi s kom se družiš in povem ti kdo si” ( tvoje besede ). Pogoltni zdaj ta drek, pa dober tek.
Če pogledamo nazaj. Tebe je že marsikdo užalil, zadnjič te je celo enTip, ki nikoli, ampak res nikoli ne žali nikogar tu gor. [/quote]
Ja, saj boš pogruntal počasi. Saj pravim, da žaljivka vedno najprej prileti z druge strani. Ljudje smo si različni. Eni so slabih “živcev”, drugi pa imamo boljše. Kaj si sploh želel povedat. Da eni kar naprej čutite potrebo po žaljenju, drugi pa ne?
Prebiram te že več kot 2 leti, tako da ne bodi preveč domišljav. S tem ti želim povedat, da sem se že navadil na te tvoje bolane fore. Te kletvice, ki ti jih pišem, ti jih pišem samo še iz čiste zajebancije, no pa tudi zaradi tega, ker vem, da boš takoj nekaj zajamral in se “zgražal” nad mojim besednim zakladom.
Drugi odstavek si pa pozabil citirat. Zakaj nisi odgovoril nanj ? Goltaš drek ? :>
A pol pa super, da se vsi samo “zajebavamo”.
Drek? Ne vidim nobenega dreka, le piškote. Te pa z užitkom. :))
kakšno perfektno sprenevedanje Markota ej… a vidiš Sadni…
HAHAAHAHAHAH zdaj pa tisto povej mi s kom se družiš” ne drži več
HAHAHAAH
Smešn Markec… podjebantek mali ki v resnici nebi upal pisnit če bi stal pred tabo Sadni ali pred mano ker bi se podelal v hlače sploh na samem brez prič
HAHAHAHA
taki so najbolj smešni!
Stari moj, res si patetičen – Markotu nabijaš in nabijaš, ko ti pri kom drugem zmanjka argumentov, se ti pa ne da več… Jao jao…
Forum je zaprt za komentiranje.