sodobne kurbiš modne smernice :))
http://med.over.net/forum5/read.php?151,9068915
Berem tole temo zgoraj in kaj vidim:
Moški ne mara sexy oblečenih mladih žensk,
moški na starševskem čveku, ki piše kot ženska,
Naša draga Antilopa pohvali prvega moškega.
Antilopa izjemno si me razočarala ne samo, da podpiraš sindikate celo proti sexy oblačilom si :)))
Se strinjam z avtorjem spodnjega teksta. Smrklje niso normalne. Ni čudno, da potem stari tepci norijo za mladoletnicami.
Danes zjutraj se peljem mimo Gimnazije na Resljevi cesti v Lj. in vidim punce, oblečene v hot pants (ki komaj pokrivajo intimitete) in mrežaste nogavice, visoke pete, kričeče našminkane, s čiki v ustih pred glavnim vhodom šole. Uboge punce z imidžem prostitutk, vsaj s cigareti se lahko pred poukom malo pogrejejo, da jih ne zebe preveč. Moda je naporna zadeva, nekatere ženske so res revice, na desetcentimetrskih štiklih se matrajo, v steznike se tlačijo, non-stop preizkušajo nove in nove diete za hujšanje, dušijo se v neskončnih količinah parfumov, pudrov, šmink, dezodorantov, antiperspirantov in ostale kemije, tlačijo se v čimbolj neudobna oblačila in oblačilčeca iz neprijetnih materialov, povečava joškov in pumpanje ustnic so vedno bolj vsakodnevni posegi. Pred par dnevi me je presenetila prodajalka v Mercatorju z debelimi turkiznimi dvocentimetrskimi umetnimi nohti, ki so ji še en centimeter štrleli čez rob prsta, ko je s konicami teh nohtnih podaljškov tipkala po drobnih tipkah POS terminala.
Uboge ženske, koliko truda, čemu?
V resnici ima pa avtor problem s samim sabo, da ga zunanje okoliščine lahko tok zmotijo. Ravno ti ljudje mi gredo najbolj na ku.ac, ko jih vsaka malenkost vrže iz tira, ko so večino časa samo v vlogi opazovalcev in kritizirajo vse po vrsti. Takim ljudem ponavadi tudi primanjkuje pozornosti, saj se noben ne zmeni za njih, deep down inside se tega še kako dobro zavedajo, potem pa sledijo taki izpadi. Kaj čmo…
Mislim, da avtor govori o mladoletnicah. Zadnjič sem videl dve oblečeni res podobno, kot so včasih bile oblečene le kurbice. Stari pa sta bili po moje med 12 in 14, kolikor se je dalo razbrati izpod kupom mejkapa. Nisem se zgražal, sem se pa vprašal, ali starši vedo, kakšni hodita okrog.
Marko in vse več je takih mladoletnic. Ne le v SŠ, tudi v OŠ. Na pol nage, našminkane, pogosto tudi pijane. Takih mladenk je vse več.
POtem pa se čudijo, da se odrasli moški slinijo po mladoletnicah. Ja saj jim je pa videt kot, da so pocestnice, stare pa so videt preko 25. V resnici pa 15 letne smrklje.
Ja, dnevno jih videvam kako pijane ležijo po parku, bruhajo, kako pijane čakajo na koncert. Oblečena kot pocestnica, čik v eni roki, v drugi steklenica alkoholne pijače. Namazana pa tako, da ti gre na bruhanje.
Niso vse take, to je jasno. Je pa vse več takih.
Punce si predstavljajo enapravnost spolov tako, da se ga ulijejo tako kot moški, da kadijo tako kot moški. Žal pri M delež kadilcev pada, pri Ž pa raste. Smrklje pač mislijo, da bodo občudovane, če bodo namazane, na pol gole, pijane in s čikom.
Ne gre se za nobeno enakopravnost spolov, bolj se gre za to, da niso sposobne razmišljat s svojo glavo, potem pa se obnašajo tako, kot se obnaša večina punc. V srednji šoli, če želiš nase namegnetit čim več folka oz. dosečti zmerno popularnost v razredu enostavno moraš bit v trendu, kul pa to. Tako da, če to pomeni zvijanje đointov med malico, let it be, če to pomeni pitje alkohola po šoli, let it be, izgubiti nedolžnost pri 15ih, let it be. Na faxu se stvari že malce umirijo, ampak v srednji šoli pa itak vemo kako je…
Ne gre se za nobeno enakopravnost spolov, bolj se gre za to, da niso sposobne razmišljat s svojo glavo, potem pa se obnašajo tako, kot se obnaša večina punc. V srednji šoli, če želiš nase namegnetit čim več folka oz. dosečti zmerno popularnost v razredu enostavno moraš bit v trendu, kul pa to. Tako da, če to pomeni zvijanje đointov med malico, let it be, če to pomeni pitje alkohola po šoli, let it be, izgubiti nedolžnost pri 15ih, let it be. Na faxu se stvari že malce umirijo, ampak v srednji šoli pa itak vemo kako je…[/quote]…iščejo občutek oboževanosti, ki so ga bili deležni v primarni družini in ga sedaj čez noč ni več, ko so prišli med vrstnike, druge ljudi, ni ga četudi se (ne)obleče kakor…… kakor se pač obleče. Zato se je bolje še malo sleči, da vsaj nekdo pogleda pa čeprav stari deda…… :/
Krivo ali ne krivo…. vsi imajo možnost, da se (ne)oblečejo, da se zapijejo, zakadijo, zasnifajo, seksajo pri 15-…..itd.itd pa tega ne naredijo vsi. Nekateri pa in to zelo vneto ponavljajo v nedogled, do bridkega konca….
V čem je torej razlika med njimi, če ni v vzgoji oz v njihovem načinu razmišljanja, ki je itak pogojeno z vzgojo? O_o
Al si ti mogoče začel verjet v vsemogočnega strička z brado oz imaš v mislih kakega drugega dežurnega krivca?…. cccc
http://med.over.net/forum5/read.php?151,9068915
Berem tole temo zgoraj in kaj vidim:
Moški ne mara sexy oblečenih mladih žensk,
moški na starševskem čveku, ki piše kot ženska,
Naša draga Antilopa pohvali prvega moškega.
Antilopa izjemno si me razočarala ne samo, da podpiraš sindikate celo proti sexy oblačilom si :)))[/quote]
Vsak dan koga razočaram. :)))
Ko boš enkrat imel hčerko – najstnico, ti ne bo vseeno, kako se oblači in ali pije.
Ah, kje pa. Taka se je že rodila, gola in zdaj to željo zganja še naprej.
Samo en problem je, da je vmes, dokler ni zrasla, bila cel čas oblečena. Zakaj potem zdaj ta sprememba?
Ah, kje pa. Taka se je že rodila, gola in zdaj to željo zganja še naprej.
Samo en problem je, da je vmes, dokler ni zrasla, bila cel čas oblečena. Zakaj potem zdaj ta sprememba?[/quote]Marko, misliš, da nam bo Sadni še kaj razložil to svojo trditev s posmehom, bo še kaj argumentiral al nam mora bit to dovolj, da se je podpisal z “lol” in mu moramo verjet na besedo?…… 😉
Mene nisi. :)[/quote]Nisi niti mene Antilopa, prej obratno…. in to vsak dan posebej 😉 :)))
Mislim, da si zgrešil point teme, ki si jo navedel v linku. Drugače pa ni problem v samih oblačilih, gre za to kdaj in kje je kaj primenro nosit. Tudi seky ali kurbiš oblačila. To ni za v šolo ali v službo. Za na kakšen žur, ok. Tudi za domači striptiz pred svojim partnerjem ali ljubimcem je verjetno ok. Ampak kaj vse danes ne navlečejo nase že 12-letne punce.
V tem primeru si ti mene razočaral, sme imela vtis, da imaš vseno malo več stila. 🙂
Ah, kje pa. Taka se je že rodila, gola in zdaj to željo zganja še naprej.
Samo en problem je, da je vmes, dokler ni zrasla, bila cel čas oblečena. Zakaj potem zdaj ta sprememba?[/quote]Marko, misliš, da nam bo Sadni še kaj razložil to svojo trditev s posmehom, bo še kaj argumentiral al nam mora bit to dovolj, da se je podpisal z “lol” in mu moramo verjet na besedo?…… 😉
[/quote]
Lol sem ti napisal, ker vsakič in povsod, ne glede na temo, omenjaš to tvojo po*ukano vzgojo. Reciva takole. Meni si ti najbolj neumen uporabnik na med over netu. Debatirati s tabo je izguba časa.
Ne vem kaj avtorja teme to briga pravzaprav, kot da jih ne mara gledat pa vseeno šmugla okoli gimnazij. So pa itak dovolj stare, da se oblacijo kot zelijo. Rad bi videl moskega, ki ne mara pogledati sexy 17/18 letnic.
Vsak normalen najstnik je pa kdaj pa kdaj pijan in okajen s cigaretnim dimom : )
Bikini zate pa poljub : **
Marko, misliš, da nam bo Sadni še kaj razložil to svojo trditev s posmehom, bo še kaj argumentiral al nam mora bit to dovolj, da se je podpisal z “lol” in mu moramo verjet na besedo?…… 😉
[/quote]
Lol sem ti napisal, ker vsakič in povsod, ne glede na temo, omenjaš to tvojo po*ukano vzgojo. Reciva takole. Meni si ti najbolj neumen uporabnik na med over netu. Debatirati s tabo je izguba časa.[/quote]
Ker nikoli nimaš prav a ne? Mene bi tudi minilo. :))
Kot, da si ti kdaj komu dal prav ? Če pa si že, je pa takoj sledil tist tvoj AMPAK, bla bla, pa še par vprašajčkov zraven. S tabo Marko se itak nikomur ne da pogovarjat, ker si naporen človek. Misliš si, da imaš vedno prav, v resnici si pa na isti ravni kot On_. S tem, da ti vsaj znaš odgovorit nazaj, pa čeprav narobe, on pa dostikrat ostane brez besed in raje prične žalit.
Forum je zaprt za komentiranje.