Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek sodelavci – prijatelji – družina

sodelavci – prijatelji – družina

Je možno res samo prijateljstvo med dvema sodelavcema (moškim in žensko), čeprav krožijo dvoumni sms, klici po pol ure med njima in več, zafrkancija čisto na meji okusnega včasih, s tem da sta oba v vezi, in kolikor mi je poznano, vsaj veza enega doma je zelo pod vprašajem, kajti tudi v privatnem času včasih ni miru. Oba trdita da je to sam hec, vendar …..?!
Takšno stanje ima namreč prijateljica s svojim, kateri sem rekla, da bi bilo možno kakšno varanje vmes oz vsaj začetek nečesa, da naj bo pozorna – me je vprašala za mnenje namreč! Ne vtikujem se kar tako.
Moje mnenje je pač, da pade kdaj kaka opazka, hec, ampak na dnevnem redu pa… nobeden od vpletenih za moje pojme ne spoštuje partnerja, ampak – prijateljici ne mislim polniti glave z dvomi, ne želim pa ji, da bo na koncu prizadeta.

Po mojem mnenju to že presega meje heca.

Gre se za spoznavanje in če se bosta ujela, se bosta znašla tudi v postelji.

Če bo prijateljjica prizadeta, je odvisno od tega, kako dolgo si bo zatiskala oči pred resnico.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close