Sobota zvečer je, ljubimec pa pri svoji ženi
Verjetno verjame, da ste ženske bolj žleht. Moški pa smo le žrtve teh hudičkov, ki nas zapeljejo v skušnjavo…:)[/quote]
Kdo ti je pa kriv, da si dovoliš biti žrtev? Verjetno nobena ženska, prej tvoj karakter ;)[/quote]
Mene še nobena ni vpeljala v takšno skušnjavo.
Drugače pa nisi žrtev, če imaš ljubico….Torej, eno doma, drugo pa za rekreacijo..:)
Da smo žrtve, je videnje žene, ki je prevarana, če moškemu odpusti varanje.
Hej punca, ti imaš pa slabo izkušnjo, kajne? Ali pa si preprosto taka čistunka, da te ni sram izrekat take besede ženski, ki trpi… Sicer pa se vse slabo enkrat povrne…tudi takim čistunkam, kot si ti.. In mimogrede, če si poročena – si se kdaj vprašala, na koga misli tvoj mož, ko seksata, a? In kaj v resnici počne, ko reče, da mora delat nadure, a? Morda je s kakšno kozo neumno, kaj praviš?[/quote]
E boga, boga revica, kako, kako mora trpeti. To je ravno tako, kot da se vržeš pod avto in upaš, da ne bo bolelo. Halooooo, pa kaj je z vami? Ona si je boga? hihihih šala meseca.
Avtorico bi poslala v S. Arabijo, kjer so tisti, ki se zapletejo s poročeno osebo 80x bičani…me zanima, če bi še kdaj pomislila biti s poročenim.
jebač#1-zdaj si frajer,ko ti crkne tič,še žena ti bo ušla drugam in pol se hvali,če se lahko!
Ta pumpa,na katero si zdaj tako ponosen,je lahko danes,jutri fuč.Praviš,da imaš ponudb,a se oglašuješ kje,ali oddajaš energijo večnega potrebneža,da ženske nasedajo tvoji energiji in si jo po svoje razlagajo,tako kot ti?
Drugače bi pa svetovala avtorrici posta,da naj zdaj prekine z njim,če želi imeti kdaj svojo družino,otroke in pa mir v srcu in duši.Verjamem da je to vse čustveno zelo naporno,pa pusti ga tam,kamor paše……
Te popolnoma razumem, ker sem bila tudi sama v takšni situaciji. Žal ga boš morala postaviti pred dejstvo naj se odloči, saj se bo v nasprotem primeru zadeva vlekla in vlekla in zate to pomeni umiranje na obroke. Skratka povej mu iskreno, da se tega pač ne greš in ga enostavno skensli za nedoločen čas, da razčisti zadeve pri sebi potem bosta pa videla kje sta z vajinim odnosom. Seveda pričakuj razne bučke na temo, da si seveda najbolj na svetu želi biti s tabo samo, da mu družina preveč pomeni in podobne zadeve…..ne popuščaj bodi vztrajna. Ni tvoja odgovornost, da ima on družino pač pa njegova in naj on opravi s tem tako ali drugače. Ti imaš pa pravico do odnosa s človekom kot si ti želiš in če ti tega ni pripravljen dati takoj prekini zadevo, ker več kot urco ali dve na teden ne boš dobila.
Forum je zaprt za komentiranje.