Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Smrdeče majčke

Smrdeče majčke

mimoidoča, če bo dobro prebrala, ni problem moje potenje, je povsem v mejah normale. Problem je v določenih majicah. Določene majice, navadne T-shirt za par €, niso problem, problem so fine, ženske majice, dražje. Torej ni problem potenje, problem je material kot je Katenjka dobro razumela.

Ni je stvari niti bitja na Zemlji, ki ga ne bo do kraja razumela, to mi je menda dano zaradi identifikacijkse projekcije in utopične želje preko njih lečiti svoje komplekse…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close