Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Služba v enem mesecu

Služba v enem mesecu

Tu sem brala, da nekateri iščete službo v javni upravi in napovedujte, da jo boste našli v enem mesecu. Ste jo našli?

Sanja svinja…

JS so le veze in poznanstva. Za kakšno garasko delo, koga le vzamejo medse, da je delo narejeno.

Ja to je ena tu pisala v temi o lažnih zaposlitvenih oglasih.

Od takrat naprej pa je poniknila. Tud na moje vprašanje ali že ima službo, ni odgovorila.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6564, 13.09.2025 ob 20:49

Sanja svinja…

JS so le veze in poznanstva. Za kakšno garasko delo, koga le vzamejo medse, da je delo narejeno.

JS – službo dobiš takoj, če imaš univerzitetno izobrazbo, tehnična znanja, veliko izkušenj na področju, kjer zaposlujejo in si pripravljen garati za male pare.

ČE pa iščeš navadno pisarniško prelaganje papirjev,..  Tam pa  težko prideš zraven, ker je kandidatov brez posebnih znanj malo morje….

Če hočeš dobro potziciojo s fikusom, so pa edino merilo veze.

TAko iz prve roke.

Zdaj pa išči

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close