Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Slušbeno potovanje žene in njenega sodelavca

Slušbeno potovanje žene in njenega sodelavca

Ti oprostim, ker si glih ti:)).[/quote]

Evo.. ma da se mi skloniš pred mojo pisalno mizo ma jaz stran pogledam, majke mi :)[/quote]

Nimam razloga:). Al kaj si mislil, da naj bi iskala pod mizo?:)

Ne morem, da ne bi….in svizec zavije čokolado….:))))[/quote]

In kakšno naključje…v ustih se mi topi košček čokolade:).

Ne morem, da ne bi….in svizec zavije čokolado….:))))[/quote]
🙂 še samemu sebi ne verjamem… sam ne okol govort

Ne morem, da ne bi….in svizec zavije čokolado….:))))[/quote]

In kakšno naključje…v ustih se mi topi košček čokolade:).[/quote]

Dober tek! Mmmm, k sreči imam 10m stran od pisarne avtomat s čokoladicami…jest bom tud!

Evo.. ma da se mi skloniš pred mojo pisalno mizo ma jaz stran pogledam, majke mi :)[/quote]

Nimam razloga:). Al kaj si mislil, da naj bi iskala pod mizo?:)[/quote]

Iskala ? Marsikaj se najde pod mojo pisalno mizo 🙂

Ne morem, da ne bi….in svizec zavije čokolado….:))))[/quote]

In kakšno naključje…v ustih se mi topi košček čokolade:).[/quote]

Saj veš da naključij ni….

Lepo od tebe, enTip, še je upanje za moške. :))

Bikini, tvoj post ob 10:19 – ne vem, a sva imeli isto sodelavko ali jih je nekaj, ki imajo ta sindrom. :)) Tudi jaz poznam eno tako, ki ima očitno težave s samozavestjo, ker okoli sebe nima ravno postavnih lepotcev, da bi se ji splačalo tako oblačit. :)) Veš, rešitev je preprosta – njej ni toliko do pecanja sodelavcev, ampak bolj do tekmovanja s sodelavkami. Ona misli, da se druge sodelavke v tla mečejo od zavisti, ker se tako obleče. :))

Ženske na delovnem mestu znajo biti tako simpatične. Za sodelavko sem imel dečvo, ki je kar kipela od baročnih oblin, s še posebej razvito pljučno kapaciteto. Vedno se je oblačila v tesna kratka krilca, ki so kričala pod pritiskom napete ritke, najbolj pa je razveseljevala fukotožne mlade sodelavce z globokimi dekolteji v katerih smo se utapljali. Njeno znamenito vprašanje je bilo:”zakaj me ne gledaš v oči, ko se pogovarjaš z mano?” Hm, težko vprašanje….

Po sedanjih kriterijih bi ta ženska veljala za debelo. :)) Glede na mnenje mojih sodelavk, da ne bo pomote, hehe.

Po sedanjih kriterijih bi ta ženska veljala za debelo. :)) Glede na mnenje mojih sodelavk, da ne bo pomote, hehe.[/quote]

Večina dedcev pa ima raje več kot manj…na jugu pravijo sisate i guzate:)))…slin slin….

Lepo od tebe, enTip, še je upanje za moške. :))

Bikini, tvoj post ob 10:19 – ne vem, a sva imeli isto sodelavko ali jih je nekaj, ki imajo ta sindrom. :)) Tudi jaz poznam eno tako, ki ima očitno težave s samozavestjo, ker okoli sebe nima ravno postavnih lepotcev, da bi se ji splačalo tako oblačit. :)) Veš, rešitev je preprosta – njej ni toliko do pecanja sodelavcev, ampak bolj do tekmovanja s sodelavkami. Ona misli, da se druge sodelavke v tla mečejo od zavisti, ker se tako obleče. :))[/quote]

Tipično prilizovanje je tisto od tipčka….

Piše to tukaj sproti pa gleda pornič seksi oblečenih prasičk in si ga meče na njih… On sploh ne MORE met nič s takimi tudi če bi hoto… gleda pa jih to pa verjamem…

Kak si naivna da mu to verjameš!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Mene še najbolj nasmeji, ko kak tip prbije, da on sploh ne gleda porničev, ker ma kao žensko doma, ki ga 100 % zadovolji. Japajade, samo cepec bo nasedel takim foram.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

V nenapsihiranih zvezah moški in ženska kakšen pornič tudi skupaj pogledata. 🙂

V nenapsihiranih zvezah moški in ženska kakšen pornič tudi skupaj pogledata. :)[/quote]
+1

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

….zato, ker se je tako oblekla, da jo ja ne bi gledali v oči……ker v njih ni bilo nič za videt zato je najraje oblekla tako goooobok dekolte…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

….zato, ker se je tako oblekla, da jo ja ne bi gledali v oči……ker v njih ni bilo nič za videt zato je najraje oblekla tako goooobok dekolte…. ;)[/quote]

On, pa ja ne verjameš tej zgodbi? Poet želi preseči pisca erotičnih zgodb – Braneta Kastelica. :)))

mene je na službenih potovanjih (do sedaj) vedno napadla kakšna 35 – 40 letna, izzivalno oblečena, f.u.kljivo gibajoča se krasotica
pa vsaka se mi je zaklinjala na svoje starše & otroke, da nikdar nikomur ne bo bleknila kaj sva počela ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

….zato, ker se je tako oblekla, da jo ja ne bi gledali v oči……ker v njih ni bilo nič za videt zato je najraje oblekla tako goooobok dekolte…. ;)[/quote]

On, pa ja ne verjameš tej zgodbi? Poet želi preseči pisca erotičnih zgodb – Braneta Kastelica. :)))[/quote]Nooooo, ne vem kaj točno želi ta Poet povedat, je pa res, da se mnogo njih obleče tako…. napol in potem se zgražajo, ko jih kdo preveč pogleda….. one pa kao svetnice….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

emmm B.B.K. piše pravljice, ne pa zgodbe … z malo namigovanja, da bi morda lahko kaj bilo ali pa naj bi bilo … v bistvu je pa pil zanič, ceneno kavo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

….zato, ker se je tako oblekla, da jo ja ne bi gledali v oči……ker v njih ni bilo nič za videt zato je najraje oblekla tako goooobok dekolte…. ;)[/quote]

On, pa ja ne verjameš tej zgodbi? Poet želi preseči pisca erotičnih zgodb – Braneta Kastelica. :)))[/quote]

Draga moja, Brane K. je samo eden in zame je legenda! Moji zgodbici pa verjemi ali ne…če ji ne verjameš se bom pa katero drugo izmislil:))) Sicer pa sva z dotično gospodično sčasoma postala dobra prijatelja in ohranila stike tudi sedaj, ko nisva več sodelavca. BTW, naučil sem se jo gledati tudi v oči:))

On, pa ja ne verjameš tej zgodbi? Poet želi preseči pisca erotičnih zgodb – Braneta Kastelica. :)))[/quote]

Draga moja, Brane K. je samo eden in zame je legenda! Moji zgodbici pa verjemi ali ne…če ji ne verjameš se bom pa katero drugo izmislil:))) Sicer pa sva z dotično gospodično sčasoma postala dobra prijatelja in ohranila stike tudi sedaj, ko nisva več sodelavca. BTW, naučil sem se jo gledati tudi v oči:))[/quote]

A ti hočeš antilopo narediti virtualno ljubosumno? :)))

Draga moja, Brane K. je samo eden in zame je legenda! Moji zgodbici pa verjemi ali ne…če ji ne verjameš se bom pa katero drugo izmislil:))) Sicer pa sva z dotično gospodično sčasoma postala dobra prijatelja in ohranila stike tudi sedaj, ko nisva več sodelavca. BTW, naučil sem se jo gledati tudi v oči:))[/quote]

A ti hočeš antilopo narediti virtualno ljubosumno? :)))[/quote]

Ah, kje pa, ona je “the one and only”…virtualno:))).

Poet se ti to hecaš ali resno misliš? Glede tistih kulijev, sklanjanja, oblačenja sodelavk?
Sem že par služb imela, ampak povsod ženske večinoma v hlačah, pretežno kavbojkah. Le občasno katera v krilu pa ne v minicah. Da bi katera imela globoke dekolteje in vrtoglave pete tudi ne.
Večinoma pa smo v pisarnah. Pa delo s strankami. Samo, da bi se katera tako obnašala pa še ni bilo.

Poet piše resnico. Imela sem sodelavke, ki so nosile mini krila in divje mrežaste najlonke. Ena je nosila mini krilo celo sredi zime, ko je bil sneg do pasu. :))

Joj, kako srečo imam, da še nisem naletela na tak kolektiv. Jaz pa bi bila v kavbojkah, bi se ziher zgrozile.
Res si ne znam predstavljat, da se to res dogaja. Pa v kakih službah to?
Jaz sem delala v JU, v privat firmah, v državnih firmah. Tako redno zaposlena kot prej prek študenta pa nikjer ni bilo kaj takega. Zgleda, da je to značilno samo za določen foh.
Tudi so ženske, ki se elegantno oblečejo, torej ne samo kavbojke, ampak daljše krilo, ne globok dekolte, nevpadljiv make-up. Pa saj takih žensk kot jih opisuje Poet, ne moreš jemat resno ? Kdo sploh zaposli take kure?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close