Slušbeno potovanje žene in njenega sodelavca
Iz ženskega vidika ti povem da jaz osebno ne bi šla sama s sodelavcem nekam za 3 dni. To je pa zato ker sem poročena in ne želim dajat kakšnemu moškemu vtis da bo v 3 dneh z mano lahko kaj dosegel. Večkrat imam problem da kakšni moški samo zaradi mojega pogleda mislijo da so mi všeč pa mi niso, pač gledam iz drugih razlogov. Zato vem da bi temu sodelavcu že v štartu laskalo da grem z njim nekam sama za 3 dni, tudi če mu jaz ne bi bila zelo všeč, pička je pička ane 🙂 In jaz ne bi hotela da do te situacije sploh pride da ga moram potem 2.večer ko bi se napil in me začel osvajat zavračat. Hvala lepa!!!! Bi pa šla s sodelavko. Presodi sam, ampak jaz osebno mislim da je tale sodelavec tvoji ženki mogoče všeč.
Ne moreš verjet, kaj vse prebereš na tem forumu …
Ženske hodimo ves čas s sodelavci na takšna in drugačna izobraževanja, pa se nič ne naplete…
Če pa se ima za naplest, pa ni treba it na izobraževanje. Je že kuhinja ali WC v službi več kot dovolj. Ali pavza za kosilo/malico.
In ženske tudi “puščamo”; da naši možje hodijo na izobraževanja s sodelavkami in pozor – groza groza – na teh izobraževanjih srečujejo tudi druge ženske – večkrat ene in iste, z njimi spletejo celo prijateljske vezi, me jih pa niti ne poznamo.
In spet – če se ima za naplest, se lahko kadarkoli in kjerkoli. S kelnarco tam, kjer hodi na kosilo, z receptorko v hotelu,s sodelavko, s katero dela 10 ur na dan v isti pisarni (ja, a nisi še nikoli seksal na mizi v pisarni, v sejni sobi ali v dvigalu….?)
Jaz bi na tvojem mestu uporabila “veto” samo in izključno v primeru, da 100 % veš, da njun odnos ogroža vajinega.
Veto?????
Če ženska išče novega natepača ga bo našla.
Delati dramo zaradi 3 dni v tujini (razlog / povod sploh ni pomemben) pa je Ogrožanje odnosa, zveze ☺
Ja, res nenavadno … sploh če kdo živi v kameni dobi :([/quote]Ne vem kako so imeli to urejeno v kameni dobi, če so takrat tudi hodili na izobraževanja v Pariz… 🙂
Kot piše avtor ni težava v ljubosumju, njemu je samo nenavadno, da bo tri dni sam, brez žene in mu je to “moralno sporno”.
Sicer ne vemo kaj je tu moralno spornega, mogoče to, da bo tačas v družbi drugega moškega, mogoče več njih, ki so lahko celo Francozi…. on bo pa tačas sam osamljen, lačen, neumit…. doma.
Kaj pa če ona prosi kako prijateljico, da bi tačas popazila nanj? 😉
Ja, res nenavadno … sploh če kdo živi v kameni dobi :([/quote]Ne vem kako so imeli to urejeno v kameni dobi, če so takrat tudi hodili na izobraževanja v Pariz… 🙂
Kot piše avtor ni težava v ljubosumju, njemu je samo nenavadno, da bo tri dni sam, brez žene in mu je to “moralno sporno”.
Sicer ne vemo kaj je tu moralno spornega, mogoče to, da bo tačas v družbi drugega moškega, mogoče več njih, ki so lahko celo Francozi…. on bo pa tačas sam osamljen, lačen, neumit…. doma.
Kaj pa če ona prosi kako prijateljico, da bi tačas popazila nanj? ;)[/quote]
Ah joj, namest, da bi bil hepi, ko bo imel daljinca tri dni čist zase.
Men pa še v avto spakira, samo da grem, pa ni važno a vzamem otroke s sabo al ne. Bi me moralo kaj skrbet al bi mu morala kako prijateljico za pomerkat ga zrihtat? Mi ni pršlo na misel, še. Si mislim, da bi jo bil sposoben sam najti.
Ne vem kako so imeli to urejeno v kameni dobi, če so takrat tudi hodili na izobraževanja v Pariz… 🙂
Kot piše avtor ni težava v ljubosumju, njemu je samo nenavadno, da bo tri dni sam, brez žene in mu je to “moralno sporno”.
Sicer ne vemo kaj je tu moralno spornega, mogoče to, da bo tačas v družbi drugega moškega, mogoče več njih, ki so lahko celo Francozi…. on bo pa tačas sam osamljen, lačen, neumit…. doma.
Kaj pa če ona prosi kako prijateljico, da bi tačas popazila nanj? ;)[/quote]
Ah joj, namest, da bi bil hepi, ko bo imel daljinca tri dni čist zase.
Men pa še v avto spakira, samo da grem, pa ni važno a vzamem otroke s sabo al ne. Bi me moralo kaj skrbet al bi mu morala kako prijateljico za pomerkat ga zrihtat? Mi ni pršlo na misel, še. Si mislim, da bi jo bil sposoben sam najti.[/quote]Mogoče si samo domišljaš, da imaš res tako sposobnega moža?…. :))))
Mogoče pa ne odpotuješ tako daleč pa zato ne upa? 😀
Jaz pa mislim, da ima avtor prav – skrb je utemeljena (sem moški v poznih tridesetih). Dejstvo je, kot je že navedla gospa v zgornjih postih, da je pi*ka pač pi*ka… Vem kako je, s temi potovanji. Tudi sam sem v preteklosti pogosto odhajal na službena potovanja za več dni, nekajkrat tudi z našo prodajnico – starejšo od mene gotovo 15 let, poročeno… Sej se ni nič zgodilo, tudi jaz sem bil takrat že poročen. Ampak….. priznam, po večerji, ko sva zavila vsak v svojo sobo v hotelu, sem mislil le eno – da me povabi v sobo! Ni kaj, ne moreš mimo tega. Ne vem kako bi blo, če bi me povabila, ne vem kako daleč bi si upal… Ker sem tudi sam precej strog glede odnosov med partnerjema, nisem za varanje, do tega nimam nikakršnega razumevanja. Ampak kakorkoli – vsiljuje se ti misel. To je podoben občutek, kot ko si (kdor je pač imel priložnost) v otroštvu skrivaj gledal starejšo sestro v kopalnici, ko se tušira. Sej ne, da bi kaj imel z njo, pa te je vseeno vznemirjalo, ko si jo gledal, kar priznajmo si (ali pa lažimo si še naprej…).
Torej, če si sam z žensko več kot en dan, je pogovor med vama drugačen kot z moškim. Do ženske moški vedno postane zaščitniški, jo vodi, povabi, pelje, itd… Je pač kavalir. Posebno nekje tujini, ko se poznata le onadva. Potem pride večerja… res morata bit zadrta in zagrenjena, da se vsaj malo ne prepustita drug drugemu, čeprav z besedami, pogovorom o zadevah izven posla. Prav vznemirljivo postane vse skupaj, verjemite mi.
Tko da: če je žena prava, potem se bo temu potovanju odrekla. Tudi naša prodajnica se je, jaz sem se tudi takrat, že davno. Avtor, ti se pa vprašaj, koliko toleriraš, da bo tri dni ženin zaščitnik oz. kavalir nekdo drugi… A se bosta dala dol ali ne, je pa samo vprašanje okoliščin tam, čisto možno je, da se bosta (in nihče ne bo nikoli zvedel za to).
Nikar pa ne upoštevaj raznih preveč pogumnih češpelj tle na forumu, ki jim veliko pomenijo razni “izhodi”, pa pijače… Take smo iskali ko smo bili mladi fantje, samski, ko smo nabirali izkušnje: 35 – 40 let, poročene… Kvaliteten sex, nobenih težav potem. Ampak doma pa je ne bi imel, za noben denar. Pol pa, ko kej posumiš, si pa “psiho”.
Tko, da, pomeni se s tvojo glede “neobveznega seminarja”.
Joj, da imam tako službo, da me pošljejo na seminar v Francijo. Kaj bi dala, da bi lahko šla. Verjamem, da veliko ljudi sanja o tem, da bi lahko šli.
Potem pa se najdejo posesivni partnerji, ki jim želijo onemogočit službene stvari.
Pa kaj ste normalni?
Koliko služb pa ti omogoča kaj tako super fajnega kot je seminar v tujini? Jaz sanjam o tem, da bi kdaj imela tako službo, da bi lahko šla na kak tak seminar.
Pa tudi na kraj pameti mi ne pride, da bi partnerju omejevala kako službeno odlično priložnost.
Saj take “grešne misli” imaš lahko vsak dan, ko se srečuješ z nasprotnim spolom.
V čem je potem sploh razlika?
Aja tam bi se lahko uresničile, da ne bi nikoli nihče izvedel…….. doma nas pa drži v zakonu/odnosu strah pred tem, da bi se razvedelo?
To pa je res en dober razlog za zvestobo v vezi……… :/
Saj take “grešne misli” imaš lahko vsak dan, ko se srečuješ z nasprotnim spolom.
V čem je potem sploh razlika?
Aja tam bi se lahko uresničile, da ne bi nikoli nihče izvedel…….. doma nas pa drži v zakonu/odnosu strah pred tem, da bi se razvedelo?
To pa je res en dober razlog za zvestobo v vezi……… :/[/quote]
Ampak normalno da imaš “take grešne misli vsak dan”, sej je z mojega posta tudi nekako jasno, se mi zdi. Ampak – a veš kako dolga pot je od tam, da si s sodelavko “intimen” do te mere, da gresta s še enimi tremi sodelavci skupaj na kavo v službi zjutraj, (da ne govorim od ženske, ki jo npr. srečaš na mestnem avtobusu) pa do tam, da sta sama na večerji, po možnosti nekje v tujini, preden gresta spat – vsak zase, v sosednji sobi??! Dej, misli malo no, preden pišeš.
Če je to res, je tale ženskica močno blond. Govori se o službeni zadevi, logično da gre zraven sodelavec, kdo pa naj gre…mama, teta, babica?:)[/quote]
Ker pač ima razmerje s sodelavcem je pač službeno potovanje. Simpl kot hrana za ribice…
Če bi imela razmerje izven službe, bi najbrž našla kaj drugega, vendar težje. 🙂
Če je to res, je tale ženskica močno blond. Govori se o službeni zadevi, logično da gre zraven sodelavec, kdo pa naj gre…mama, teta, babica?:)[/quote]
Ker pač ima razmerje s sodelavcem je pač službeno potovanje. Simpl kot hrana za ribice…
Če bi imela razmerje izven službe, bi najbrž našla kaj drugega, vendar težje. :)[/quote]
Saj ni na vsako dejanje varanje. Očitno tale tip ne zaupa svoji ženi, zato ji bo zamoril do konca. Ona bi se rada le usposabljala za potrebe službe:)).
Forum je zaprt za komentiranje.