Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Slovenija Italija 84:77

Slovenija Italija 84:77

?????

Ko bi vsaj imeli slovensko moštvo.

Veseli se, dokler se lahko.

Je italijanski selektor Gianmarco Pozzecco sočuten?
” Danes sem res žalosten, ne zato, ker sem izgubil tekmo, ampak ker vidim, da oni trpijo. In lahko sem najslabši trener na svetu, res mi je vseeno. Verjemite mi. Ne lažem, ne lažem vam.”

Kakšna drama, srbi so prvi spokal.

Bravo naši. Po slabem začetku ni nihče več pričakoval preboja v četrtfinale. Končno so se uspeli uglasiti ?

Bravo naši.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close