Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Slava bureku!

Slava bureku!

Robi midva se pa danes začuda razumeva. [/quote]

Koliko vas jaz berem, se kar fajn razumeta/te…

Burek je albanska hrana..in to zanič..čakaj..al je turška..sej to je isto..

V glavnem nekaj, kar je prišlo od osmanov in z njimi naj tudi gre..isto kot kebab in podobno..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Pa lepinje, čevapčiči, ražnjiči..vse je to..bljak..

Si predstavljate, da prideš na randi, pa ti iz ust smrdi po čevapčičih pa čebuli..pa rečeš dragi..jah, jedel sem…prvi zmenek bo zadnji, če ni ravno čefurka.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zato pa se sorazmerno dobro prodaja, ker je zanič!?
To je stvar okusa, kaj je komu dobro. In burek je očitno veliko ljudem dober, sicer se ne bi prodajal.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Meni je burek všeč..za včasih, špinačni s skuto:).


Eh daj no, jaz sem vegetarijanka pa bi bila ta stvar zadnja na spisku, ki bi me motila.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

kwa a ti muhe ješ…
lepinje,čevapi,ražnjiči…vse to je mnjami….ampak ni predmet pogovora .

burek…da …zelo dober ali zame edini je sirov..seveda absolutno Z jogurtom / ki seveda nikakor NE sme biti sadni…

Jaooo spider…pozabil sem napisat da je čebula taka in drugačna super stvar…da česna ne omenjamo…
hehee…moja je daleč od čefurke…pa tud če bi bla bi bla “moja”…amak je tud pod razno ne moti moje žrtje vsega zgoraj naštetega ( čeprav se mi zelo redko pridruži)…
Ti pa na na zmenek…predvsem prvi…s praznim želodcem, al kaj ??
al pa samo hm, zelje , žganci…(ja , jaz mam tud tedva rad…)
sklep bi bil..
Ja za sirov burek in jogurt brez okusa

Saj morda so pa ravno iz tega razloga južni izumili burek?

(Da nismo tudi malo nacionalista a?)

Imam zelo rada, sam ne mastnega.:)

Zraven pa obvezno jogurt … navadni 🙂 še boljš pa hladno pivo.:)

Imam zelo rada, sam ne mastnega.:)

Zraven pa obvezno jogurt … navadni 🙂 še boljš pa hladno pivo.:)[/quote]
Bibitka…Da ti ne bo trebuh preveč zrasel…:)

Ni bojazni Robi, sproti pokurim vse odvečne kalorije.:)

hehe sirov je res zakon, mi smo tud v študentskih časih hodil direkt iz žura na Miklošičevo na enga sirovga 🙂 mnjam

Jaz sem zelo strpen človek, smao čuftov in čefurjev ne maram.:)

Zakaj bi jih maral? Slovencem jemljejo službe, polnijo črno kroniko..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close