Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Sladkobesedenje

Sladkobesedenje


In ti si s tem nafilaš ego in se takoj počutiš bolje v svoji koži.[/quote]

Ne, sploh ne. Imam še moralnega mačka ponavadi… Ampak potem sama sebe prepričujem, da mora tip enkrat vendarle na svoji koži začutit, kako je, če te nekdo zaj… v glavo :D[/quote]
Sej te sploh ne zajebava v glavo, samo hoče ti nakazat, da si mu všeč. Včasih se najde kšn tak, ki misli, da če se mal frajerja naredi pa zabije par “samozavestnih” da je to že dovolj. Sm mel takšnega prijatelja nekoč, ki mi je delal bruko zunaj s takimi podobnimi izpadi. Je prišla mimo kaka postavna bejba, ki mu je padla v oči, ta ji pa zine : keeeeera huda miškiiica. Ta se pa potem obrne pa ga čist zabije : “s takim načinom ti ne boš nikoli prišel do punce”. Ampak glej, brezveze, takim itak ni pomoči. Nima veze, tud če bi mu skušal razložit kaj dela narobe nebi dojel.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Na živce mi gredo pi..ke od dedcev..sluzavost in slinavost in bla bla..sp…di mi vstran…

Lahko bi rekla da so me vedno bolj privlačili “hladni nedostopni ” mladiči in seveda kasneje ko sem (do)zorela moški…Všeč mi je grob moški…pa ne v negativnem smislu da ne bo pomote..

Na živce mi gredo pi..ke od dedcev..sluzavost in slinavost in bla bla..sp…di mi vstran…

Lahko bi rekla da so me vedno bolj privlačili “hladni nedostopni ” mladiči in seveda kasneje ko sem (do)zorela moški…Všeč mi je grob moški…pa ne v negativnem smislu da ne bo pomote..[/quote]

Kako je pa lahko grob v pozitivnem smislu?

Na živce mi gredo pi..ke od dedcev..sluzavost in slinavost in bla bla..sp…di mi vstran…

Lahko bi rekla da so me vedno bolj privlačili “hladni nedostopni ” mladiči in seveda kasneje ko sem (do)zorela moški…Všeč mi je grob moški…pa ne v negativnem smislu da ne bo pomote..[/quote]

Kako je pa lahko grob v pozitivnem smislu?[/quote]

Lahko je robustnejši, nekoliko neroden, včasih rečem ‘medvedast’. Enkrat mi je šlo prav na (prijazen) smeh, ko sem opazovala takšnega najstnika, ki so ga prvič stlačili v obleko, pa ni vedel, kam bi s svojimi rokami oz. kam bi se postavil, da bi bil manj viden. 🙂

Grobost pa je odbijajoča. Nekako tako, kot tisti prvi vtis, ko si sežemo v dlani: prijeten je čvrst in topel stik. In ne drugi dve skrajnosti: da ti lomi prste in testira, ali si že začela s ‘ta belim’ gledat oz. koliko preneseš. ‘Loviti’ njegove prste je pa tudi sitno.

Prijazen je prijazen. Sladkobeseden je sladkobeseden. V tem vidim vedno nekaj nastopaštva, občutka večvrednosti, “mačo” pristopa ali obravnave ženske kot zgolj “seksualnega objekta” ali enostavno -idiotizma. Nič od tega ni me vzbuja posebno pozitivnih občutkov…

Trenutno, pravzaprav že nekaj časa imam problem z eno sladkobesedno bejbo, ki bi me rada imela za sebe, čeprav ve, da sem v vezi z drugo, mlajšo in bolj perspektivno.
Napako sem verjetno naredil sam, saj nisem že prvič zavrnil kakršno koli možnost za kaj več.
Je pa precej naporno.

Same imune na sladkobesedje. A so vas tipi zapecali na: “Mala, bi dala pi čke?”

No, obstaja tudi opcija, da ženska zapeca tipa.

Ko mi začne moški “sladkobesediti” se počutim kot bi mi porinil v usta žvečilko, ki jo je pred tem žvečil nekdo drug.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ko mi začne moški “sladkobesediti” se počutim kot bi mi porinil v usta žvečilko, ki jo je pred tem žvečil nekdo drug.[/quote]

Ojej, nič romantična duša. Prizemeljena, trdno na tleh z obema nogama, realistka, nič ne zapljuješ z mislimi v modro nebo in poletiš med zvezde. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ko mi začne moški “sladkobesediti” se počutim kot bi mi porinil v usta žvečilko, ki jo je pred tem žvečil nekdo drug.[/quote]

Ojej, nič romantična duša. Prizemeljena, trdno na tleh z obema nogama, realistka, nič ne zapljuješ z mislimi v modro nebo in poletiš med zvezde. :)[/quote]

Aja, do sedaj si pa mislil, da sem romantična?
Ma jaz te samo enkrat pogledam in si že na hrbtu z obema lopaticama. :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ojej, nič romantična duša. Prizemeljena, trdno na tleh z obema nogama, realistka, nič ne zapljuješ z mislimi v modro nebo in poletiš med zvezde. :)[/quote]

Aja, do sedaj si pa mislil, da sem romantična?
Ma jaz te samo enkrat pogledam in si že na hrbtu z obema lopaticama. :)))[/quote]

Saj ne rabiš biti romantična, ko bom šel kaj podirat in žagat v gozd, te povabim. Tudi praktične ženske rabimo! :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sori – hlodov ne pobiram. To bi pa zdaj že lahko vedel.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Pardon!

Hlodov ne podiram je seveda pravilno.

Lapsus calami. Se opravičujem.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

So mi izbezale nekaj nasmehov določene trditve mončic tukaj. Če kaj vem, bodo na cenene finte prve padle tiste, ki se deklarirajo za vzvišene nad retoričnim blatom navadnih davkoplačevalcev. Ženska se zdi zapletena, ker eno misli, drugo govori in tretje počne zato, ker nekaj četrtega čuti. Nekateri so se poglabljali v to zmešnjavo in postavljali od pijače nalite trditve na katerih so slonele majave starogrške filozofije, pametnejši od njih so se lotili sladkobnega trubadurstva in kasneje bolj izvirnega pesništva, da so si prevzeli (zlo)voljne jim samice. Babe so usekane na kič in videz, razen redkih umetnic, zato je vse v pakungi cukra. Ni treba biti nedosegljivo nadarjen, da znucan kliše prodaš v novem oblačilu in dosežeš namen – zanimanje nasprotnice leporečja namreč. Lačne so pohval vedno in povsod. Ne moreš zgrešit. Nagnjenje k nečimrnosti se šteje za greh v judokrščanskih doktrinah, za kurbirje je samo priročno sredstvo za dosego cilja. Razumem sicer današnje ženske, ki ne razumejo najbolj poante sufražetk in njihovih sodobnih generik. Vedo, da morajo furat videz emancipirank, čeprav ne nujno zakaj in kako, ampak hlinjena nedostopnost naj bi jim bila poglavitni del imidža. Stališče je, da ne padaš na sladkobje, čeprav si ga želiš. Kaj ti pa preostane, če ta nikjer nihče ne pohvali? Itak da padeš na fraze fukfehtarja, ki je dovolj vztrajen. S časom se zazdi ,da resno misli in drugače slišiš splošne besede, ker jih pač ON drugače pove, pol si pa pečena…

A nimaš dovolj ostre sekirice? 🙂 Malo bo treba naoljit, da bo ti žagica boljše vrezala. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Prijazen je prijazen. Sladkobeseden je sladkobeseden. V tem vidim vedno nekaj nastopaštva, občutka večvrednosti, “mačo” pristopa ali obravnave ženske kot zgolj “seksualnega objekta” ali enostavno -idiotizma. Nič od tega ni me vzbuja posebno pozitivnih občutkov…[/quote]
Kakšna pa je ženska, ki tako gleda na moškega, ki se tako obnaša, ker se verjetno drugače ne zna ?

Se takoj žrtvujem, če s tem izbezam nekaj tvojih nasmehov.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


A lahko napišeš par primerov, kako izpade biti Sladkobeseden ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, najboljše, da začneš dvorit in potem spremeljaš njen odziv. To bo še najboljši primer. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj bi zdej ti rd povedu, da ji začnem dvorit prek foruma al kaj ? Ker jst Pandoro1 sprašujem, rd bi izvedu kakšni so za njo tipi, ki so Sladkobesedni ( po čem jih prepozna pa to ).

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Oziroma, če sem še bolj natančen, zanima me kako ona ločuje Prijazne in Sladkobesedne moške. Ker men je to en in isti k**** ane.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Za mene pa to ni eno in isto. Sladkobesedenje je zame pretirana raba komplimetov, ko jih uporabiš več, kot je primerno ali potrebno oziroma več kot jih sicer uporabljaš, ker si ali v zadregi ali pa bi rad na hitro nekoga prepričal v njegovo vrednost. Prijaznost pa je zame nekaj, ko se človek vede tako kot običajno, le da je hkrati prijazno bitje, se ne čuti ogroženega od drugih. Ne more bit prijazen nekdo, ki se sicer obnaša arogantno. To bi bilo potem že sladkosnedenje. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tebe bi jst ful rd udaru včasih. Še takrat, ko človek noče slišat tvojega mnenja ga napišeš.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Marko&Sadni kdo od vaju je sladkoben in kdo (ne)prijazen? :)))

Mislim, da bi vaju Pandora1 lahko nagradila s kako pesmico ;)

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close