Sladkobesedenje
(v YU jezikih: šećerna voda)
gre za tipe, ki govorijo tako “sladko” kot, da teče voda s sladkorjem … skoraj med.
kakšne “izkušnje” s takimi tipi pa imate ženske kot z “desci” — da zna žensko prijeti, jo “porihtati” … da deluje “ploden”
Zanimivo, kako površno si opisal nekaj in že vsi “točno vedo”, o čem je govora. Ljudje veliko preveč posplošujejo.
Kot, da se ne bi zavedali, kako različno dojemamo drug drugega. 🙂
Malo sem kljub temu presenečen, da koz ženske niste izrazile nobenega dvoma o tem, kaj za vraga točno ta tip s tem misli, glede na to, da ni dal niti kakega primera.
Tako bi vsaj dobili deljena mnenja, sem prepričan, tako pa kar vse po vrsti razumete, za kaj se gre. 🙂
Nm-3W, samo stran od takih slinavcev. Po mojem se jih vse ženske otepamo. Včasih se sprašujem, če jim sploh pri kateri uspe.
Marko, očitno si res edini, ki ne razume avtorjevega vprašanja. Si mogoče kdaj pomislil, da se praskaš tam, kjer te ne srbi.
Vprašanje je jasno, namenjeno ženskam. Če katera ne bo razumela vprašanja, bo pa vprašala, a ne.
Avtor išče ŽENSKO mnenje. Boš zdaj lažje razumel?
Celo jaz, ki sploh nimam nekih izkušenj s takimi tipi. Očitno bo kar držalo, da samo ti ne razumeš.[/quote]
Poznam jaz take, ki mislijo, da vse razumejo. 😉
Marko, kaj ne razumeš, da je vprašanje za ženske? Zakaj moraš res vsako temo posmetit.
Avtor: poleg sluzastih slinavcev, smo alergične tudi na tipe, ki se vtikajo v vsako temo, čeprav pojma nimajo :).
Drugače pa sem opazila, da so dvojini slinavci: eni ti nakladajo sladke besede, ker hočejo seks – avanturo. Drugi pa ker so tako obupani, da bi sprejeli vsako žensko, pa mislijo, da so sladke besede pravi pristop.
Ni dobro bit alergičen na preveč stvari. Je slabo za počutje. :))
No avtor, napiši en primer “sladkobesedenja”, da bo debata bolj rodovitna. :))
Aha! 🙂 Torej bi lahko iz tega morda sklepali, da nam pri drugih ni všeč to, kar počnemo sami, pa se tega ne zavedamo? 🙂
no , jaz pa sem mnenja, da premore naš jezik zadosti primernejših izrazov , ki bi se jih lahko posluževali odrasli za izražanje strinjanja ali všečnosti,nasploh bi morali odrasli več pozornosti usmerjati na to, da uporabljajo primerne izraze, razumljivo je da mladostniki in otroci uporabljajo infaltilne fraze , enako velja za te sladkobesednike…odraz nedoraslosti in nezrelosti
Taki si še punce ne morejo dobit ponavadi, če pa si jo že jo pa izgubijo v zelo kratkem času. Večina takšnih tipov so tudi precej nesamozavestni, zato pa se tudi bojijo “vzeti” žensko in jo namesto tega raje vprašajo “ali lahko to naredim”. Ja valda da lahko p****, še vsaki je sedl do zdej to.
Všečkam.[/quote]
avtorju se je orosilo oko od navdušenja nad ženskim delom foruma. Jemljem kot vzpodbudo za nadaljevanje forumašenja
Ehh, med vsemi slabimi lastnostmi, ki jih imam, naivnosti ni. Tako da imam vgrajene “antene” za sladkobesedneže. Ponavadi se odzovem tako, da jih zaj… v glavo. In na začetku tako prefinjeno, da niso ziher, ali jih zaj… ali mislim resno…. Ko pa skužijo, dobijo ponavadi malce dolg nos in gredo užaljeni po svoji poti 🙂
In zato boš še naprej “prostaški” v svojem izražanju, če prav razumem? :)) Mogoče bi pa moral odpreti še eno temo na to temo. 😉 Samo, da ne boš potem izubljen v tem, kako se obnašati. :))
Pandora, če je nekdo sladkobeseden, še ne pomeni, da te nujno zajebava v glavo. Če imaš ta občutek vedno ob podobnih ljudeh, hmm, potem to lahko izhaja iz tvojega občutka manjvrednosti?
Misliš, da ne more bit nekdo preprosto bolj prijazen, kot drugi, brez da bi te namerno zajebaval v glavo?
Forum je zaprt za komentiranje.