Skritizirajte me
No pa sem si končno priznala. V glavnem gre za privlačnega moškega, s katerim se venomer srečujeva, ampak koraka dalje pa si ne on ne jaz ne upava storiti, morda ker imava moralne zadržke. Saj poznate tisti občutek, v trebuščku. In pogledi med nama,iskrice letijo, bežni nežni dotiki,mmm, kar stopila bi se, vroče, pazim da se ne opečem, kako dolgo še pa ne vem. Lepo mi je.
Ha, ha, ha, moralni zadržki že ne, verjetno. Njega verjetno “zadržuje” žena in otroci, tebe pa on, ker mu je prav lepo tako, kot je. Prepričana sem, da bosta šla do konca, ker se nihče ne ustavi, ko je najbolj luštno. Na koncu so vedno solze, od akterjev je pa odvisno, čigave, sigurno ne od sreče. Tako kot ti je danes lepo, toliko bolj ti bo čez nekaj časa hudo. Tako to je.
Res imaš nizko samozavest. Če misliš, da se tvoj mož okol kurba, potem kaj naredi v tej zvezi. Če pa je to samo izgovor, da boš lahko v miru dala nogce narazen, si pa precej bedna in te bo slej ko prej doletelo, da boš imela to kar misliš. Najbrž ti sedajle čisto nič ne manjka (pustimo tist vakuum v glavi), delaš pa v smer,da ti bo manjkalo marsikaj. Ni rečeno, da to večno traja. Lahko zboliš ti, otroci, starši, mož. Če bodo v JU odpuščali, lahko ostaneš celo brez službe itd.
Še prehitro se obrne.
Meni je hecno, kako ti točno veš, kaj ta moški razmišlja, čeprav sta zaenkrat samo pri ‘pogledih’. Ne samo, da si si vbila v glavo, da si mu všeč (pa mogoče vsako tako pogleda), ampak celo -PAZI TO! – da mu moralni zadrži branijo, da je s tabo. Je vse v redu s tabo drgač?
Moški, ki si ga napletla v glavi, ne obstaja. Ti si ustvarila iz dolgčasa in mu dala podobo prvega tipčka, ki te je lepo pogledal. Fantaziraj, deklica, ampak da ne boš razočarana.
Pa saj to ni nič takega, vame jih je več zaljubljenih pa kaj potem, malo se nasmejiš, kako prijazno besedo rečeš, opazič novo frizuro, čevlje, dekolte, nove mrežaste žabe in evo….polepšaš dan sebi in ženskam.
Floriana že ve:) Dodala bi le še to, da opisani metulčkasti občutek nima prav dosti zveze z ljubeznijo prej gre za seksualne iskrice. Kemija dela svoje in tega nihče, ki je vsaj pikico seksualno bitje ne more zanikati kar pa seveda ne pomeni, da se je potrebno “dol dati” z vsakim, ki te seksualno privlači. Varanje je je le za tiste strokovnjake-inje, ki obvladajo to igro in vedo do kam se lahko spustijo in kako se to počne brez, da bi iz tega nastala družinska drama, ostali se pa moramo zadovoljiti s temi metuljčki, flirtavimi pogledi in s podobnimi sladili.
Forum je zaprt za komentiranje.