Škoda octavia
Avtor išče avto v katerem se zadaj udobno sedi vi pa predlagate golfe in astre!?!?
Škode so ene izmed redkih znamk kjer je na zadnji klopi več prostori kot pri redkih enako dolgih avtih. Octavia ima kar dovolj prostora, superb ga ima več. Največ ga ima pa njihov ta velik terenc. Ampak je cena tudi višja.
Kar se tiče octavie, vozi se super, sedenje zadaj je udobno, prtljažnik dovolj velik za celo družino. Dizelaš ima precej nižjo porabo kot bencinar. Za dolge vožnje je super, poraba nizka. Ni nekih večjih okvar, vsaj jaz ne vem zanje. Tudi cena novega je dokaj ugodna. V notranjosti je plastika istega cenovnega ranga kot pri Tesli in večini ostalih avtov srednjega razreda. Vidljivost iz avta je ok, oprema je pa tako kot pri vseh odvisna od denarja.
Forum je zaprt za komentiranje.