sklepanje
wtf? Kaj tebi ne da spati?[/quote]
Žalost v sebi.[/quote]No sem mislila, da je provokacija, za to takšen odgovor zgoraj. V kolikor ni, pa tudi premisli, ali se misliš tu izpovedat ali je boljše, da se greš kam drugam–
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Žalosti je treba dati čas… potem bo šlo lažje iz dneva v dan… Najslabše je, če se delaš, da si ok… kajti tako vse ostane v tebi. Težko je, a nimamo izbire.
Ena zate… in še za koga. Edino kar pomaga, če veš, da še upanje ne ostaja.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti,
če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Forum je zaprt za komentiranje.