Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek simply shapers – čudežni modrček

simply shapers – čudežni modrček

Zdravo!

Mene zanima ali je že mogoče katera probala simply shapers – čudežni modrček brez naramnic iz top shopa.

Imam namreč zelo majhne prsi (70 A) pa me zanima ali ta modrček kaj poveča prsi?

Ali poznate mogoče še kakšen modrček, ki bi mi vsaj malo povečal prsi?
Ali kakšen nasvet mogoče?

Kakšne operacije ne pridejo v poštev!!!

Hvala!

LP!

Tudi jaz imam majhne prsi. Kupujem si podložeen modrče in sem z izgledom čist zadovoljna. Imam tudi enega s silikonskim vložkom in tist mi pa res poveča vso zadevo, da mi je včasih kar malo neugodno (ker me pač vsi poznajo kot ploh).
Drugače pa imajo v H&M luštkane modrčke tudi za nas in sem super zadovoljna z njimi. Lepo oblikujejo prsi in nič nikjer ne visi in se ne vdira (kar se ti tudi lahko zgodi).

Simply Shapes pa ne poznam.

Hm, nasvet pa: ne sekiraj se. Taka si in taka boš ostala. V nosečnosti se ti povečajo 😉

zivio, sama sem ga kupla takoj, ko je prisel na nase trzisce, SKODA DENARJA. Modrcek ne da nobene prave oblike, pa se tisti silikon se ti prime na kozo. Grozno!! Priporocam ti, da si kupis modrcek z oljnimi vlozki.

Pozdravcek

Tudi sama imam zellooo majne prsi-kot ti 70A…nevem kaj naj??? Ali imajo v gali kakšne primerne, fletne modrčke za nas..ki imamo tako majhne..pa da jih malo poveča?

Če mene vpršaš – dobro oblikovan, RAHLO podložen modrček in predvsem vzravnana drža, pa bo vse v redu. Nobeni wonder-nevemkaj ne pomagajo, če spustiš ramena proti popku, spodnji del trebuha postineš nekam naprej in povesiš glavo (ne me zdaj napadat, prosim, ampak vidim, da vsaj dve tretjini žensk na cesti zavzame tako držo). Pa nobenih povštrčkov, ker potem pa tipom “vse dol pade”, če (ko) se slečeš in vidijo realno stanje. Nima smisla prikrivati dejstev, dovolj je, da jih malo olepšaš in lepo zapakiraš. :-)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close