Silikonska Žana ???
Meni ni preveč všeč. Saj mi je vseen, kaj kdo dela sam s sabo, samo po mojem se zdaj hoče na vsak način malo pojavljat, pa se na tisto Lenderovo fura. Vsakemu je jasno na prvi pogled, da si na tuj račun reklamo dela. Nobene ne poslušam, ampak Saša mi je kot oseba precej bolj simpatična. sicer pa – vsak po svoje!
Joj ste naivne! Prepričana sem, da je že od začetka načrtovala, kako se bo z operacijo in izzivanjem Saše Landero promovirala. Kdo pa je vedel za njo pred tem. Landero pa sploh ni pela za tak folk, ki bi mu bile joške preterano važne. Ni moj stil muske, ampak vem, da je bla že prej med mal starejšimi kar fejst priljubljena. Grdo mi je kadar se en šlepa na popularnost enga druzga, to je vse. Strinjam pa se , da itak ne bo pomagal.
Forum je zaprt za komentiranje.