Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek sex, prevare, “srečni zakoni “,…

sex, prevare, “srečni zakoni “,…

Tebi ne, kakšnemu, ki je sorodnih nazorov kot jaz, pa z veseljem.

Ti nisi v tem klubu, zato se nehaj štulit, ker si priden veren fantič, ki izven zveze ne sme seksat, sej si povedal.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider, z mano ti se ni potrebno mečevati. Do sedaj sem vate vrgla samo kak “pernati poušter”. :)))[/quote]

Pernat pojšter? Potem sta se v postelji mečeval. A ima kaj trdo rezilo? 😀 Po moje mu ne zareže kot treba, tako da je ves strah odveč, da bi tekla kri. :)))[/quote]

Na forumu sem kdajpakdaj vrgla pernato blazino vanj. :)) Kako mi lahko pripišeš afero z nekom, ki ni moj politični somišljenik? :)))))))

Pernat pojšter? Potem sta se v postelji mečeval. A ima kaj trdo rezilo? 😀 Po moje mu ne zareže kot treba, tako da je ves strah odveč, da bi tekla kri. :)))[/quote]

Na forumu sem kdajpakdaj vrgla pernato blazino vanj. :)) Kako mi lahko pripišeš afero z nekom, ki ni moj politični somišljenik? :)))))))[/quote]

Matjažko še ni prišel do sklepa, da Antilopa ni ena izmed številk v Spiderjevem telefonu. 🙂

Saj Antilopa ni poročena, se vidi, da je na lovu za simpatičnimi alfa samci, kot sva midva npr., a ne? :)))
Aja, pardon, ti nisi samski, za mene pa se tudi ne ve… 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Si res lesena? Zakaj naj bi se zanimal za samske, če pa nočem resne zveze?[/quote]

S tvojim odzivom si (znova!!!) dokazal, da nimaš blage veze o nas ženskah; kot da res vsaka nevezana išče resno zvezo….k sreči smo že navajeni, da si avtogole rad talaš 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Sinko, če ti ne bi bil samski, ne bi tukaj teoretiziral, kakšne ženske so ti všeč.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kaj konkretno ti iščeš, mi, priznam, res ni jasno, evrjetno tudi sama sebi nisi jasna, nenazadnje to dokazuje že tvoj nick. Kritik ženske, ki sama sebi pravi, da je zmedena, kakopak ne jemljem resno.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Sinko, če ti ne bi bil samski, ne bi tukaj teoretiziral, kakšne ženske so ti všeč.[/quote]

Kaj tebe je imela na kratko? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj konkretno ti iščeš, mi, priznam, res ni jasno, evrjetno tudi sama sebi nisi jasna, nenazadnje to dokazuje že tvoj nick. Kritik ženske, ki sama sebi pravi, da je zmedena, kakopak ne jemljem resno.[/quote]

Kot želiš, nihče ne zahteva, da me je potrebno jemati resno pri čemer ti namignem, da je nickname lahko povsem varljiv 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close