Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Severinina kariera pred filmčkom

Severinina kariera pred filmčkom

Ne mojega vprašanja vzeti narobe, ampak me res zanima, ali se kdo spomni njene kariere, popularnosti, nastopov, preden je prišel ven tisti film. No če me spomnin ne vara, je bila takrat bolj tretjerazredna pevka, ni se veliko pisalo o njej, bolj so bile v ospredju druge pevke.

predvidevam da is mlada, severina je bila popularna že v začetku 90, eden njenih velikih hitov iz tega obdobja

ta njen filmček pa je bil dan v javnost nekje pred 7 leti in še nekaj, severina ni bila nikoli tretjerazredna pevka, niti na začetku scoje kariere..tako da je tvoje namigovanje, da ji je tist film prispeval k razpoznavnosti velika, velika neumnost…je pač ženska mnogih talentov, tega ji ne more nihče oporekat))

Nič ne namigujem, samo vprašam. 🙂

Kariera ji je bila že takrat v zatonu, zdaj še bolj. Pač marketinška poteza, za denar in slavo so nekateri pripravljeni narediti vse.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kariera ji je bila že takrat v zatonu, zdaj še bolj. Pač marketinška poteza, za denar in slavo so nekateri pripravljeni narediti vse.[/quote]
matjažko, a to pomeni, da če bo kdaj tvoja kariera na monu v zatonu, da nas boš razveselil s kakšnim svojim izdelkom iz privatne produkcije?))
severina je ena največjih ikon ex-jugo scene v zadnjih 20 letih, seveda je imela svoje vzpone in padce, če si bil kdaj na katerem njenem koncertu si lahk videl da je ženska polna energije in da zna nardit žur in da ima talent…..tist njen posnetek nima z njeno glasbo in popularnostjo popolnoma nič..

FlashGordon

Tu imam menda dosmrtni mandat popularnosti, saj veš, da moškim šarm z leti samo narašča, tako da se krog oboževalk razširi, zato ni strahu o bledenju razpoznavnosti. Ali pri tebi ni tako? 😀

Stvar okusa, se mi pa ne zdi nekakšen glasbeni talent, je pa znala pritegniti moške oboževalce s posebnimi atributi dalmatinskih deklet :). Nekaj podobnega kot Marilyn Monroe, sicer simpatična, ampak je zato bila kaj bolj talentirana igralka ali pevka? 😉 Na jugo sceni je meni najboljša Josipa Lisac kot umetnica, ki ne navdušuje s svojim ekscentričnim videzom, ampak predvsem z glasom.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

verjetno so ti ta mandat potrdili po partijski liniji?)) potem je vse jasno))

stvar okusa je kakšno zvrst glasbe poslušaš, nikoli pa ni stvar okusa nekogaršnji talent, njena glasba ti je lahko všeč, lahko da ti ni, lahko te pušča popolnoma brez občutkov, ne moreš pa reči , da severina nima talenta (glasbenega, da ne bo pomote))…
atributi dalmatinskih deklet? kakšni pa so ti atributi, me prav zanima))) ali imaš v mislih to kar poje severina, kakšen je vrstni red pri dalmatinkah…..prva mi je gospe moja, druga mi je bila boja a treča mi je ljubav tvoja..)))

Pop-ikone so znane po glasbenem talentu? Bolj po tistih vidnih dražljajih. Problem pri mnogih moških je, da če so jim dekleta vizualno privlačna, imajo tudi talent, a ne? :)) Bojim se, da je pri tebi tako. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pop-ikone so znane po glasbenem talentu? Bolj po tistih vidnih dražljajih. Problem pri mnogih moških je, da če so jim dekleta vizualno privlačna, imajo tudi talent, a ne? :)) Bojim se, da je pri tebi tako. :D[/quote]

bojim se da res, pop ikone so znane po svojem talentu, sploh če je nekdo v tem poslu več kot 20 let (tako kot je severina), ji celo Ti, kot nesporna avtoriteta na področju takšnih in drugačnih talentov (z drugo besedo multipraktik) ne moreš zanikati talenta….jaz seveda, glede na to da padam na joške ,ustnice in južnjaški temerament sem tu popolnoma neverodostojen..
ps.
le kaj bi rekel na talent od Modesty Blaise?)) brez z ali multi?))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close