Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek sem res debela?

sem res debela?

Zamenjaj tega tvojga tipa!!! Čimprej

Če bi se dobro počutil se ne bi vprašal tega, ampak bi verjetno kaj vprašal tistega ko bi mi to rekel. Tvojega primera ne poznamo. Kako dolgo pa sta skupaj in ali si bila tudi na začetku, ko sta začela, takšna kot zdaj. Če ja, potem povej tipu da si s sabo zadovoljna in naj ne pričakuje da boš za njega hujšala.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zanimivo, kakšna merila nekateri postavljate. Mislim, da je vse odvisno od postave same.
Ko sem imela 19 let sem imela pri višini 169 47,5 kg, pa sem jedla povsem normalno. Pet let kasneje sem jih imela od 54 do 56. Danes jih imam 62 pa se nimam ne za debelo, ne za debelušno. Nekako ostajam pri tej teži in se ne obremenjujem.

Midslim, da se moraš imeti rad, kakeršenkoli že si. Če te tvoj ne sprejema takšno, kakršna si, te že nima dovolj rad.

LP

Avtor: neli*
Datum: 01-11-04 23:19

Alja, hlače tiščijo kadar so premajhne

ej neli!!! pa kaj je teb??? Torej najbolj da jst svoji dečvi rečem naj kupi cifro pol pa nejbol da si gre cifro 50 kupt namest 36!!!pa da se zredi za 59 kg!!

Ej Venom, a tvoja si ne zbira sama oblek? Pol pa ji reči, naj si kupi tako cifro, da ji bojo prav, tako namreč večina normalnih ljudi kupuje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

160 cm, 60 kg, pa sem si všeč! Shujšala bi mogoče le zaradi zdravja, ker se mi zdi da je to že malo preveč-teža glede na višino. Kakih 5 kil bi blo že ok.
Ti si pa po moje čist idealna.

Lp

Pri višini 160 cm in 48 kg si sama izbiram obleke. In ni mi jasno zakaj nekaterim moškim/ženskam visi trebuh/salo čez hlače, če si pa večina ljudi kupuje obleke, ki jim ustrezajo oz. so jim prav? Moje skromno mnenje je, da so preobilni.

Meni se je pred dvemi leti zgodilo nekaj podobnega, s to razliko, da me je fant takrat celo pustil, ker sem bila (zanj) predebela: 171 cm, 58 kg.

Si ze poskusil na bolj diplomatski nacin v smislu…lubica men je blo pa tko vsec k si mela tako frizuro..al pa k si mela uno kiklo al pa kej..lohk pa semal boljs to izvedes pa reces ves kaj tole ti pa ne pase pejt greva mal v shopping..skratka znajd se. ;)))

POznam manekenko ki je imela pri 178 cm približno 53 kg. Čez celotno keriero sedaj ni več manekenka in ima približno 64 kg in še nikoli ni bila tako lepa. In tudi sama pravi,da se počuti kot,da bi se ponovno rodila. Imela je tudi probleme z vrtoglavico, z želodcem sedaj so te njene težave menile. Zato mislim, pač tiste punce,ki pravijo,da so suhe,ker imajo dobro prebavo so lažnivke (mogoče 1 %) pač stradajo zato,da so všeč moškim in ne sebi. Če bi se imele rade bi jedle normalno in ne,da gledajo na vsak grižljaj in za vsako kg,ki ga pridobijo udarijo shujševalno kuro.

Zato mislim “debeloška” je tvoja teža zelo zelo normalna, in ne se obremenjavati z tipom,ki ima probleme s sabo.

tudi jaz sem pri ta težkih, hehe. 173cm in 64 kg. Pa sploh nisem debela. In kdor mi bo rekel kaj takšnega lahko kar odje**. Tko, da punce, nehite se obremenjevat… vse ste lepe!

Ojoj, debeluška, res nisi debela. Daj no tega bebca na čevelj. Tkole je: velika sem 160 cm, tehtam pa 62 kg, pa nosim konfekcijo 38, samo občasno 40. Pa se ne počutim debelo. Enkrat sem shujšala na 56 kg. O groza. Takrat se je šele pokazal celulit, pa prsnica, pa uvele prsi. Kajti ta moja kilaža je lepo razporejena, ker se vsaj 4x na teden ukvarjam s športom (tko, do ene ure naenkrat). In ni več uvele kože.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Draga debeluska!
Vprasala si za nasvet, potem pa se je usul plaz anareksicnih zensk, ki bi tvojemu fantu dale celo prav – ta dekleta naj kar malo pocakajo da odrastejo, bomo vidli kaj bo pol!?? Ne vem zakaj se morajo sploh oglasat in razlagat, da morajo se tri kilce shujsat in pol bodo vse super. Mogoce zato, da bi vendarle tebi dopovedale, da si res DEBELA. Oh groza!!!

No hvala zdravi pameti in oglasile so se tudi tiste, ki so “normalne”.

Bistvo pa sploh ni v teh suhih, normalnih, debelih. Bistvo je v odnosu tvojega fanta do tebe – ce sem kaj prav razumela tvoje vprasanje!

In moj odgovor – najdi si fanta, ki mu bos vsec tako kot si. Kajti, ce ti je to rekel sedaj, ti bo lahko skoz gradil negativno podobo in ti mu bos cez cas tudi nasedla. In ves kaj, nikoli ne bo zadovoljen. Verjemi! Tudi ce bos imela 50 kg bos zanj se vedno debela, ker ima v svoji glavi predstavo o zenski, ki jo zeli, ampak to nisi ti!

Jaz sem imela pri svojih 163 cm, 52 kg. Imam bolj siroke boke in tako tudi pri 40 kg ne bi bila cisto brez riti. Pa mi je moj skoz nabijal kalk sem debela, pa debela, pa debela……. Pa sem se malo shujsala, pa sem bila se vedno debela. Vsaka druga je bila boljsa. Nenehno sem sem obremenjevala in hujsala, pa spet hujsala in v njegovih oceh bila vedno debela. Moja samopodoba je bila na psu. Grozda. No zdaj pa mi je ratalo, da sem se (zal) v enem letu zredila in prisla na 70 kg. Res si nisem vsec, rada bi zgubila bi prisla nazaj na svojo idelano (beri 55 kg) tezo – ampak to zate ni bistvo. V tem casu sem razcistila tudi v svoji glavi, nihce mi ne bo govoril kaksna naj zgledam in sem svojemu tudi povedala, da lahko mirno odide, da pac taka zdaj sem in naj si najde kaksno suhico. Zdaj pa, ko sem res bolj debeluska, mi ne upa rect, da sem debela. Zadnjic je le izjavil, kako sem bila vcasih SUHA in verjamem da bi zdaj dal marsikaj, da bi imela vsaj manj kot 60. Ha – vidis kako se obrne, da je celo rekel, da sem bila vcasih suha.

Bodi to kar si in ne pusti, da si to, kar zelijo drugi. Le tako bos lahko zivela polno zivljenje in bila tudi obcudovana v moskih oceh.

In se: verjami mi, res nisi debela. Ne vem sicer kaksna je tvoja postava, ampak kakrsna koli je ze, ne mores biti debela, mogoce le nisi anoreksicna, si le popolna zenska.

Srecno

Debeluška, še vedno nisi odgovorila na dokaj pomembno vprašanje. Sklepam, da si fantu bila na začetku vščeč (kaj ti misliš?). Kakšna pa si bila na začetku, si se kaj spremenila? Saj ne, da bi to bil izgovor za njega, ampak zanima me.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sem skor ista že od začetka, zredila sem se samo za 2 kilograma.

Zakaj vse suhe ženske enačite z anoreksičnimi???

Dejte odpret kdaj kako medicinsko knjigo pa poglejte kako zgleda anorexia nervosa…

Pa odpri knjigo pa poglej, kaj pomeni, ce ima zenska 56 kg! Je debela? Nic ni narobe, ce zeli clovek izklesati svoj postavo in shujsati se kaksno kilco, da je suh, ampak to ni bila tema tega posta! Vprasanje je bilo, ali je pri 56 kg debela!!!

Zmotili so me komentarji suhih deklet, ki poudarjajo, kako zelijo se shujsati! Upam, da si razumel, da je bil posledicno temu tudi tak moj komentar!

Vsaka ženska dragi gostek ve kaj pomeni anoreksija. Ne razumem pa žensk ki pri 48 kg govori moram shujšati še ene 3 kg da bom taprava. Ali ženska pri 170 in ima 60 kg in reče moram shujšati še ene 4 kg. To je smešno.

Ej štiri, tvoj prvi in drugi stavek si “malo” nasprotujeta, se ti ne zdi? In ne, ne ve vsaka ženska.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

nisi debela, vitka pa tudi ne zelooo

Na prvem mestu je, da se v svojem telesu dobr pocuts, si si vsec, predvsem pa, da si zadovoljna sama s sabo. Ce si, potem se ne oziraj na druge.

Če mene prašaš ženske ne vejo kaj je anoreksija.

Vidijo eno bolj suhcano pa je takoj anoreksična (avša)… …se mogoče sliši foušija???

Neee… itak da ne…

Odgovor dekletu k sprašuje:
Če si si všeč in se počutiš uredu – nimaš kej spreminjat – kvečjemu zamenjej fanta za enga k mu boš všeč kot je treba. In konec komplikacij.

Ta tip te enostavno ni vreden, kot je rekel že marsi kdo. Sploh pa nisi debela. Ne obremenjuj se s tem. Tipa pa pošl nekam.
Lp!

Gostek tebi priporočam branje MOTNJE HRANJENJA na tem istem forumu. Mogoče boš začel drugače razmišljati. Tudi sama sem bila suhcana pa veš zakaj zato ker sem imela anoreksijo. In moja kolegica ni tako suhcana pa ima še par let bolumijo. Zato ne govori Gostek v imenu moških ker pojmna nimaš o ženskem telesu.

Verjetno več kot si misliš. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close