seksulja
Ampak za potrebe kake posebne kemične reakcije bi pa lahko steklopihač napihal kako bolj sofisticirano obliko, al ne? 😉 :D[/quote]Poznamo tudi bučke, erlenmajerice, čaše in druge flaške. Ne vem s čim ti najraje delaš… nekam se mi zdi da rabiš vsaj en liter čiste vode danes…ali pa baldrijanove kapljice,?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Mislim, da ne. 🙂
Samo tu na tem forumu ti (pre)hitro zabijejo nož v hrbet, če nisi dovolj natančen….. :/
Ne bi bil rad kot eni, ki jih imajo že za celo ikebano napikanih po hrbtu…… 😉 :))))[/quote]
No ne vem, sicer mi ne deluješ tako preplašeno. Lahko si pa res samo hraber na jeziku… Pa bojda te e-ikebane ne bolijo tako močno, kot tiste prave. 😉
Ampak za potrebe kake posebne kemične reakcije bi pa lahko steklopihač napihal kako bolj sofisticirano obliko, al ne? 😉 :D[/quote]Poznamo tudi bučke, erlenmajerice, čaše in druge flaške. Ne vem s čim ti najraje delaš… nekam se mi zdi da rabiš vsaj en liter čiste vode danes…ali pa baldrijanove kapljice,?[/quote]A lahko to razumem kot povabilo, častiš lite (hladne) vode? 😉 😀
Kapljice bi bile pa že čisti presežek…… :))) Dan “D” se približuje, če boš tam boš lahko ocenila koliko imam hraber jezik…… 😀
Če bom dočakal (živ)….. ha,ha,ha
Poznamo tudi bučke, erlenmajerice, čaše in druge flaške. Ne vem s čim ti najraje delaš… nekam se mi zdi da rabiš vsaj en liter čiste vode danes…ali pa baldrijanove kapljice,?[/quote]A lahko to razumem kot povabilo, častiš lite (hladne) vode? 😉 😀
Kapljice bi bile pa že čisti presežek…… :)))[/quote]Bi šlo ja, ljubljanska je menda bolj trda kot v vaših krajih… zna malo prizemljiti, ko se ti nekaj piše danes…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] SEKSULJA? Zenska s izrazitimi parametri za katerimi se obraca vsaka moska glava 🙂
V moskem svetu zelo cenjene. Zadnjic so me v neki trgovini prinesli naokoli in besen stopim pred tistega reveza ki se je kar tresel pred mano. Poslal me je na oddelek reklamacij. Tam pa …. sexulja v pravem pomenu besede. Moski 111 je ostal brez besed 🙂
No,no pri tovrstni zenski brez MB in dobrega bancnega racuna nimas kaj iskati. Vecina moskih s tega foruma bi takoj vedelo da so izzven njene lige. Cetudi bi bili nekateri takoj za kaksno akcijo 🙂 (Na mizi-japkica cccc :)).
Glede predalckanja. To je podobno ce beres neko knjigo in si zamislis (no mogoce to pocnem le jaz) kako nekdo izgleda. Potem pa naredijo film in si razocaran. Preprosto vsak ima svojo definicija lepa zenska, simpaticen fant, igriva Japkica, modna Antilopa, ….
Diskvalifikacija? S kaksnimm miljonckom bi izgledal dosti lepsi. Bikice danes je dan za loto. Opomnite Bibito.
Japy- japkica vsaka cast izjemam no …. 🙂 Zgodovina je uciteljica zivljenja 🙂 In upam da se bo se kaksen moski oglasi in tole pokomentiral. Preveckrat (vedno) se je iskazalo da je selestenje prevladajoci element ljubezni in naklonjenosti. Vem, ne bos se strinjala, vecina se ne strinja, no … tista zoprna zgodovina 🙂
Šelestenje je pogosto prevladujoč element razmerja, ne ljubezni. Zato se mnoge ženske poročijo s premožnim, ali dobro finančno preskrbljenim, za ljubimca pa si iščejo kakšnega fejst deca, ki ima sicer nekoliko manj v denarnici. Ali pa se prilepijo na kakšnega poročenega tipa, ki ima precej pod palcem. Takrat se ne ukvarjajo z njegovo zunanjo lepoto, temveč z njegovim vplivom na poslovnem področju. Moški111, jaz ti dam prav, samo rahlo sem te morala popraviti. Žal je tako, da ljudi pogosto vodijo interesi.
Moški111, en medklic, če dovoliš. Zakaj imajo mnogi poročeni moški ljubice, ki izgledajo slabše od njihovih žena? Vem, da boš rekel, da gre za seks, ampak vseeno.
Veliko zensk (da ne bo napadov s strani) da veliko na zunanji izgled, kamor sodijo tudi krpice. In to seveda stane. Udobno zivljenje stane. Veliko uzitkov (ne vsi) stane. In zato je za vecino zensk, za sexulje pa definitvno izbira stabilne valute .
O ljubicah pa … Nimam izkusenj, no to je tako kot ce kuzku vrzes kaksen priboljsek z mize. Cetudi je sit bo savsnil in prosil se 🙂
Saj imaš prav ja. Ženske pa sedimo doma in čakamo, kaj bodo gospod prinesli domov. Če pa že znamo delati, zaslužiti itak ne znamo. Spet resnica posameznika. :/
Forum je zaprt za komentiranje.