Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek seks s spečim partnerjem

seks s spečim partnerjem

Ali je že kdo poseksal punco, ko je spala ali pa punce fanta? Svojega partnerja seveda.

Ali pa recimo ji vtikal prst v nožnico ali pa punce fafale fantu, ko je spal?

Mi nismo tako poredni…:)

Mene je naravnost strah, spati poleti v kakšnem kampu, kaj če me med spanjem zlorabi kakšna, nit vedel ne bom? Ali pa samske alpinistke, ki taborijo tam nekje zunaj pod milim nebom. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ali je to sploh tehnično možno?

Tehnično je možno, če recimo spi punca na boku ali fant na hrbtu. Ponavadi pa se vsak prej zbudi, razen, če je res utrujen.

To pa v bistvu sicer ni lepo, ker je to napad na partnerja in ne mislim več poizkusiti. Si pa jaz želim, da bi se zbudil med tem, ko žena skače po meni 🙂

Pa če imaš mikroskopskega, da si misli, da jo kak komar zbada. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pa če imaš mikroskopskega, da si misli, da jo kak komar zbada. :)))[/quote]
Matjažko…Spet bo kdo užaljen zaradi tvoje izjave.

Pa če imaš mikroskopskega, da si misli, da jo kak komar zbada. :)))[/quote]
Matjažko…Spet bo kdo užaljen zaradi tvoje izjave.[/quote]

Če se kdo da pustiti, da ga užališ s humorjem, itak največ pove o njem samem, a ne. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nekje sem brala, da naj bi (mislim da nekje na norveškem?) neka punca spolno zlorabila nekega fanta med spanjem (oralni seks), česar se on menda sploh ne bi zavedal,če ne bi potem tega na veliko govorila okrog. Primer je bil znan kot en redkih (edini sploh) ko je ženska zlorabila moškega in bila za to obsojena (vse skupaj je bilo obravnavano na sodišču).

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Če nista bila partnerja, je normalno, da je bila to zloraba, seveda pa tudi partnerja nekako zlorabiš, če izvajaš z njim spolni akt, ko on/ona spi?

Saj pravim, mislim, da ni ravno moralno?

Tale je moral biti hudo zadet, da ni čutil nič.
To se je zgodilo le tako, da je on ves zadet spal nekje.
Drugače ni možno, da nekdo tako trdno spi, da ne bi čutil, da ga nekdo slači, otipa in tako naprej.

Ti se malo hecaš. 🙂

ps;
Imam pa podvprašanja. Ti tudi v budnem stanju prej vprašaš ali lahko? Ali prošnjo napišeš? Al kako je to pri vas?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nič se ne hecam.

V budnem stanju seveda začneš z dotiki, poljubi, ali jo pač primem za mednožje ali pa tudi vprašaš, če je za seks… in seveda vidiš ali je za stvar ali ne.

Če partner spi pa ne veš ali je za ali ne, zato sprašujem ali se vam zdi moralno kaj sporno recimo, meni je malo čudno, jaz osebno pa si tega želim, da bi se zbudil z ženo na meni ali pa s penisom v njenih ustih.


O moj bog zdaj bom začela spet študirati, kaj je delal z mano, ko sem spala, glede tega si nikoli nism prišla čisto na jasno… 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


O moj bog zdaj bom začela spet študirati, kaj je delal z mano, ko sem spala, glede tega si nikoli nism prišla čisto na jasno… 🙂 :)[/quote]

A ti spiš kaj? Kaj pa v budnem stanju, si si vsaj takrat prišla na jasno? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

No, si zdaj dal sam odgovor. Tako, kot počneš v budnem stanju, daj še takrat, ko gospa spijo. Razen vprašat je ne moreš. Sem pa prepričana, da bi se zbudila še pred tem, ko bi jo uspel presenetit… Meni se moralno ne zdi sporno.
Tvoja želja pa… jah povej ji, pa se potem delaj, da spiš. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sem ji povedal mojo željo, da bi me zbudila s fafanjem ali seksom, vendar je problem, ker se ponavadi vedno prej zbudim, če ne se pa zagotovo otroci prej zbudijo kot ona.


vzami uspavalo?)) ali pa, kozarec v roko pa opravi v kozarec ona pa naj zjutraj popije ko se zbudi)) daj malo širše glej no))

Tudi v budnem stanju je nekatere težko ali celo nemogoče “prebuditi”!? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


vzami uspavalo?)) ali pa, kozarec v roko pa opravi v kozarec ona pa naj zjutraj popije ko se zbudi)) daj malo širše glej no))[/quote]

Baje, da je tak napitek dober tudi za kožo:)))))))


vzami uspavalo?)) ali pa, kozarec v roko pa opravi v kozarec ona pa naj zjutraj popije ko se zbudi)) daj malo širše glej no))[/quote]

Baje, da je tak napitek dober tudi za kožo:)))))))[/quote]

Bibitka, ti pa se na vse maže spoznaš. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


vzami uspavalo?)) ali pa, kozarec v roko pa opravi v kozarec ona pa naj zjutraj popije ko se zbudi)) daj malo širše glej no))[/quote]

Baje, da je tak napitek dober tudi za kožo:)))))))[/quote]
sam če vsebuje veliko kolagena)))


vzami uspavalo?)) ali pa, kozarec v roko pa opravi v kozarec ona pa naj zjutraj popije ko se zbudi)) daj malo širše glej no))[/quote]

Baje, da je tak napitek dober tudi za kožo:)))))))[/quote]
Pa pomaga pri zakisanosti telesa. Če kdo trpi zar pomladansko utrujenostjo, je to lahko dober recept..:)

Baje, da je tak napitek dober tudi za kožo:)))))))[/quote]

Bibitka, ti pa se na vse maže spoznaš. :D[/quote]

Sem napisala “baje”…. 🙂 Zdaj, če je kaj resnice na tem ne vem, bi bilo mogoče za probat, ker nič ne stane, če pa še koristi 🙂

Baje, da je tak napitek dober tudi za kožo:)))))))[/quote]
sam če vsebuje veliko kolagena)))[/quote]

Ja, kolagena mora vsebovat…. ker kot sem prebrala je to boljše od vsakega botoxa 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close