še vedno srček boli
Masni tisk sporoča, da se ne znaš spopadati s samoto, ki verjetno takoj prikliče osamljenost, verjetno tudi občutek zapuščenosti in podobno. In če se ne naučiš nekaj iz tega, torej iz propadlih zveze, in da znaš uživati v življenju tudi sedaj, ko si sam(sk)a, bo naslednja zveza spet najverjetneje propadla, ker boš na moškem preveč visela, ker ti bo “edini vir veselja”, namesto, da bi mu “pustila dihati”, kakor tudi, da bi sama razvijala hobije, ki niso nujno vezani na partnerja.
Masni tisk sporoča, da se ne znaš spopadati s samoto, ki verjetno takoj prikliče osamljenost, verjetno tudi občutek zapuščenosti in podobno. In če se ne naučiš nekaj iz tega, torej iz propadlih zveze, in da znaš uživati v življenju tudi sedaj, ko si sam(sk)a, bo naslednja zveza spet najverjetneje propadla, ker boš na moškem preveč visela, ker ti bo “edini vir veselja”, namesto, da bi mu “pustila dihati”, kakor tudi, da bi sama razvijala hobije, ki niso nujno vezani na partnerja.[/quote]
Ja, strah pred čustveno praznino, ki povzroči odvisnost in preveliko navezanost.
Eni mislijo da ni bilo razloga… ker partnerja ne poslušajo, ko jim nonstop trobenta da naj neha s tem ali onim in podobno.
Sploh ne dojemajo da kritika ali nezadovoljstvo od partnerja kaže na to, da nekaj ne štima…
Mal sem zakompliciral…[/quote]
Nekateri so tako zaljubljeni (v svoj ego), da ne prepoznajo, kaj vse delajo narobe in da nekdo ob njih prav trpi.
Eni mislijo da ni bilo razloga… ker partnerja ne poslušajo, ko jim nonstop trobenta da naj neha s tem ali onim in podobno.
Sploh ne dojemajo da kritika ali nezadovoljstvo od partnerja kaže na to, da nekaj ne štima…
Mal sem zakompliciral…[/quote]
Nekateri so tako zaljubljeni (v svoj ego), da ne prepoznajo, kaj vse delajo narobe in da nekdo ob njih prav trpi.[/quote]
V tem primeru je se mi trpeči še najmanj smili:). Nekateri mislijo, da mora biti vse tipi top v odnosu, v bistvu je pa potrebno veliko usklajevanja. Tisti, ki trpi kot žvau, si je sam kriv. Nihče ni zvezan, da ne bi moral iti stran.
Nekateri so tako zaljubljeni (v svoj ego), da ne prepoznajo, kaj vse delajo narobe in da nekdo ob njih prav trpi.[/quote]
V tem primeru je se mi trpeči še najmanj smili:). Nekateri mislijo, da mora biti vse tipi top v odnosu, v bistvu je pa potrebno veliko usklajevanja. Tisti, ki trpi kot žvau, si je sam kriv. Nihče ni zvezan, da ne bi moral iti stran.[/quote]
Nisem nič rekla o tem, da ne sme iti stran 😉
Nekateri so tako zaljubljeni (v svoj ego), da ne prepoznajo, kaj vse delajo narobe in da nekdo ob njih prav trpi.[/quote]
V tem primeru je se mi trpeči še najmanj smili:). Nekateri mislijo, da mora biti vse tipi top v odnosu, v bistvu je pa potrebno veliko usklajevanja. Tisti, ki trpi kot žvau, si je sam kriv. Nihče ni zvezan, da ne bi moral iti stran.[/quote]
moral ali mogel?
Dober odnos terja dve zreli osebi. Tudi (človeška) prekinitev odnosa terja dve zreli osebi. Vse ostalo je lahko ena velika drama z veliko bolečine bodisi pri tistem, ki je sam nedorasel situaciji ali tistem, ki ima opraviti z nedoraslo osebo.
V tem primeru je se mi trpeči še najmanj smili:). Nekateri mislijo, da mora biti vse tipi top v odnosu, v bistvu je pa potrebno veliko usklajevanja. Tisti, ki trpi kot žvau, si je sam kriv. Nihče ni zvezan, da ne bi moral iti stran.[/quote]
moral ali mogel?
Dober odnos terja dve zreli osebi. Tudi (človeška) prekinitev odnosa terja dve zreli osebi. Vse ostalo je lahko ena velika drama z veliko bolečine bodisi pri tistem, ki je sam nedorasel situaciji ali tistem, ki ima opraviti z nedoraslo osebo.[/quote]
Oboje, moral in mogel.
Običajno gre za ravno zadnje, o čemer si pisala. Nedoraslost pomešana z izgubo pameti. Če bi bilo vedno vse tako idilično, potem najbrž ne bi bilo toliko razhodov.
moral ali mogel?
Dober odnos terja dve zreli osebi. Tudi (človeška) prekinitev odnosa terja dve zreli osebi. Vse ostalo je lahko ena velika drama z veliko bolečine bodisi pri tistem, ki je sam nedorasel situaciji ali tistem, ki ima opraviti z nedoraslo osebo.[/quote]
Oboje, moral in mogel.
Običajno gre za ravno zadnje, o čemer si pisala. Nedoraslost pomešana z izgubo pameti. Če bi bilo vedno vse tako idilično, potem najbrž ne bi bilo toliko razhodov.[/quote]
S samimi razhodi v principu ni nič narobe. Boljše to, kot da si dva najedata cel lajf. Ampak raziti se človeško, brez da poteptaš dostojanstvo drugega, z malo empatije tistega, ki da pobudo za razhod do tistega, ki te enostranske odločitve ne more sprejeti, je pa umetnost.
??
Zanima me koliko je stara. Je razlika ali je stara 15 ali 35.[/quote]
Jaaaa:). Sorry, razumela sem v drugačnem kontekstu:))). Dete…ja koliko si pa ti staro, da sprašuješ neumnosti:))).[/quote]
Nisem tako zelo žleht. 🙂 Tako mlada mi deluje po tem uvodnem zapisu. Ali pa tako zelo nežna in občutljiva duša, da je itak kot dete. Predvsem pa verjetno ni bila še v nikogar prej tako zelo zaljubljena. Tako da jo bo verjetno srček še dolgo bolel.
Forum je zaprt za komentiranje.