Za ene dve gor vem, da se poznamo, za eno ne vem katera od osmih je 😉 za eno pa vem 100% da je, eni sem jaz povedala za forum, ene par sem jih ap iz foruma v živo spoznala, vsi so super 🙂
Jaz pa za tisti dve sigurn, ekr ne mroe bit tako čudno naključje da bi… 🙂 Ne smem vse povedat 🙂 Za eno vem, ker si bi sigurn dala čist tako ime, pa tist rpoblemček ki ga ima je tud čist njen… in ravno v tem času, pa jo oram sam vprašat, če mam prav 🙂 Pa ker vem, da ve za forum.