Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Se poznamo?

Se poznamo?

Ali vas je že kdaj prešinilo, da se nekateri, ki debatiramo tukaj na forumih, morda v resnici poznamo??? Je kar zgečkljivo…:-)))

____________________ Fantasy does not deliver.

Jaz sem našla na forumu (sicer enem drugem, ne tem) čisto po naključju eno kolegico iz srednje šole, s katero sva po koncu srednje izgubile stik.

Za ene dve gor vem, da se poznamo, za eno ne vem katera od osmih je 😉 za eno pa vem 100% da je, eni sem jaz povedala za forum, ene par sem jih ap iz foruma v živo spoznala, vsi so super 🙂

xtrm, ne vem, če ti verjamem:-(. Jaz namreč za nobenega nimam blage veze, kdo je.

____________________ Fantasy does not deliver.

Jaz pa za tisti dve sigurn, ekr ne mroe bit tako čudno naključje da bi… 🙂 Ne smem vse povedat 🙂 Za eno vem, ker si bi sigurn dala čist tako ime, pa tist rpoblemček ki ga ima je tud čist njen… in ravno v tem času, pa jo oram sam vprašat, če mam prav 🙂 Pa ker vem, da ve za forum.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close