Se forumovci poznate med sabo?
Boom ma te rad :-))))))[/quote]
Mene pa Boom sploh ne mara. Še več, pravi, da me bo “obiskal” ponoči in naj preverim, če imam okna zaprta. :)) In to samo zato, ker nisem zaprisežena politična “vernica”. :)))[/quote]
jebela, tipično babje spreobračanje besed :-))) Kaj pa veš kakšen bi bil moj namen obiska? Mogoče bi potem celo želela spremeniliti lastno politično prepričanje :-)))
Forum je zaprt za komentiranje.