Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Se forumovci poznate med sabo?

Se forumovci poznate med sabo?

Tule gor je precej debat pa tudi perje frči, ampak vačsih imam občutek, da se poznate med sabo?
A res se res poznate?
Sem edina, ki nikogar ne poznam :)?

Edina, samo še tebe smo čakali pa bomo kompletni…. 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Da še jaz najprej povem. Ne poznam nikogar. Sem se pa pred leti z nekom z MONa srečala. Verjetno s foruma Mladi, ker je že kar dolog nazaj. Pa pojma nimam, če je še kdaj tu gor.
Včasih kaj vprašam, samo nimam pa rada, da bi me kdo poznal. Zato včasih uporabim en nik, drugič drugega. Ne zlonamerno, ampak zato, ker kakih problemov nočem preveč javno izpostavljat.

Jah nič, potem pač ostanemo samo mi stari, ki se poznamo – a ne minči! :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nekateri se poznamo..Tisti ta bolj pogumni, ki so si upali priti na piknik. 🙂

Minči, če boš (zdržala 😉 enčas na teh straneh, nas boš spoznala tako ali drugače. Vsak piše iz tistega o čemer razmišlja in sčasoma že nekako spoznaš ljudi, vsaj tiste, ki se oglašajo pod istim nickom.
Včasih se ponudi priložnost, da se ti kdo predstavi v kostumu, ki ga je izbrala njegova duša za tuzemsko življenje in slika je popolna….. 😉

Koliko se pa zares poznamo je pa druga zgodba . 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

🙂 In včasih (neredko) se prepozna tudi one, ki pišejo pod drugačnimi nicki. Minči, če boš dovolj dolgo pisala sem, bomo tudi tebe prepoznali, buuuuuu 🙂

Dvomim tud, da ima nekdo tako specifičen problem da se ga da samo po tem prepoznat, ampak zakaj se bat, če te prepoznajo?! A nismo vsi ljudje? A so tisti, ki spregovorijo o sebi kaj manj in slabši od onih, ki vse zadržujejo zase? Čist retorično sprašujem.

:)))))
Krivokljunčica jaz pa ne bi bil tako vase prepričan, da gre vedno za isto osebo in da jo jaz lahko 100% prepoznam….. :/
Sploh pa zakaj bi to obelodanil, da sem koga prepoznal? Kaj mi bo to?
Zakaj to rabim/želim povedat na glas?
Se ti ne zdi, da to nekaj pove o meni, več kot pa o njem?
In zakaj ne bi nekomu pustili “skrivalnice”, če si jo želi, saj mu svetuješ/pišeš o tistem kar piše in ne zato kdo piše? Ali tebi to ne gre skozi?

Večkrat se zgodi, da koga “obsodijo/te” da je pisal že tam in tam pod xy nicki…. ja in kaj sedaj?
Čemu “obsodba”? :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Sprenevedanja ne maram, One. Samo za to gre. In dejansko mi dol visi, pri komu sem ali nisem priljubljena, zares štejejo ljudje iz reale (in njihovi pikniki 😉

Kakšnega sprenevedanja? Če nekdo v eni temi piše pod enim imenom, v drugi pod drugim… pa kaj, a je to sprenevedanje? A je to tako moteče zate? Oz zakaj misliš da bi moral nekdo pisat vedno pod istim imenom, in ga ti opozarjaš na “sprenevedanje”, če pa tudi sama ne uporabljaš vedno istega imena?

ps
Pa upam, na odgovor brez sprenevedanja, za katerega praviš da ti ni všeč 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Vem, kaj te moti 🙂 Tisti rigiden ti nikakor ne gre iz glave, saj bo bolje. 🙂

Neeee nič me ne moti, samo sprašujem, želel sem vedet kaj nekatere žene, da s tako gotovostjo “napadete” nekoga in mu celo prepovedujete, da bi še pisal, komentiral, ker si je “drznil” pisat pod več imeni?…

Drugače pa nimam težav s tem, da bi komu kaj zameril oz bi me motilo. Tudi ti nisi izjema. Saj se samo pogovarjamo, izmenjujemo mnenja. Meni je že bolje, še zate bi si želel to 😉
Še enkrat nič ti ne zamerim, oz nikomur od pišočih. 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On_, iz prispevkov na forumu težko:

a) grupiraš različne nicke v eno osebo 🙂
b) karkoli konkretnejšega izveš o osebi za nickom. Forumski prispevki so preveč “ekstremni”, oz. vsaj razumljeni tako.

Ja so ekstremni, ker smo ljudje neka čudna bitja, ki hočemo imet “sliko” o vsem in vsakomur in če nimamo pravih podatkov si manjkajoče preprosto namislimo in jih nalepimo tja kamor se nam zdi, da pašejo…. in potem to namišljeno vzamemo za dejstvo na katerem potem (ob)sodimo… :/
Se pa vidi po pisanju način razmišljanja, vprašanje je, če smo ga sposobni pravilno ovrednotit 😉

Zato je pa dobro, da se včasih s kom tudi srečamo v živo, uzremo iskrice v očeh (po Krivokljunki 😉 in potem dobijo napisane besede nek drug pomen.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Nikogar ne poznam.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ne poznam nikogar.

On_, se strinjam. Tako pač delujemo. Predalčkamo, urejamo stvari, asociiramo.

To sem že velikokrat napisal, da imajo besede na forumih velikokrat drugačen pomen pri bralcu kot pri avtorju. Obupno manjka govorica telesa. Vse skupaj je običajno le debata, kjer eden drugega hoče “pobiti” s takimi in drugačnimi argumenti. 🙂 Brezosebno.

Ne dvomim.

Doslej se nisem v živo srečala z nobenim od tistih, ki pišejo na tem forumu.

Ker pa smo samo virtualno anonimni, obstaja tudi možnost, da koga srečujemo v živo – a tega ne povežemo z osebo, katere (drugačen) lik smo si oblikovali pri sebi skozi prebiranje.

Se popravljam: nikogar ne poznam, sem se pa že srečal z nekaterimi 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Bolj kot vas berem, bolj vas poznam:).

Jaz nekatere poznam, eni me celo razumejo in me imajo radi, jaz imam pa vse rada… 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Tudi tiste, ki jih (še ne) poznaš? Ali kako?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Boom ma te rad :-))))))

Boom ma te rad :-))))))[/quote]

Pa tudi kakšen sv. Jožef in Gabriel bi se našla :))))))))))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Skozi Katenjko se izraža brezpogojna ljubezen angelov. )

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close