Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Še eno vprašanje glede nakupov v Bosni Še eno vprašanje glede nakupov v Bosni anonimni uporabnik 17.11.2004 ob 13:08 zadnji odgovor 17.11.2004 ob 12:12 En lep pozdrav! Prebrala sem že vse o nakupih v Bosni, me pa zanima, če je v Bosni tudi tako, da dobijo obleke le suhice, ali je razpon velikosti oblek večji, npr. za ne ravno suhice! Hvala za odgovor! Lep dan se naprej! Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.