Še enkrat: GESLO ZA FORUM DUHOVNOST
Spoštovani,
res bi prosila, če bi mi nekdo povedal v čem je “fora” za prijavo oz. registracijo, oz. ponovno registracijo povsem na novo, na forumu Duhovnost. En teden že poskušam na VSE načine, tudi sem že poslala svoj mail, kot je obljubljeno, da dobra vila pošlje novo geslo za prijavo, pa še vedno nič. Sem že pošteno obupana, pa tudi jezna. Torej, kam se lahko še obrnem po pomoč ali pa kam naj se pritožim, če bo sploh kaj pomagalo,
lp,
Maruša
Ponovno se je treba *REGISTRIRATI* na strani http://www.svet-je-lep.com/phorum/register.php?f=0 in se potem za te forume na http://www.svet-je-lep.com/phorum/ tudi *PRIJAVITI*.
Če ne bo šlo: info@svet-je-lep.com
PrimožKA
Forum je zaprt za komentiranje.