še en…oglas
ti si skoraj tako morbidna, kot moj kolega, ki ima pogrebno firmo.
strašno uživa, ko kasira zvedbo pogreba ☺
ker “življenje” to je – čakamke na pokop ☺
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
ontopic:
Menije pa zelo všeč, da nekdo napiše, da je lahko tudi samska mamica, da je pripravljen vsaj gledati če ne že po malem skrbeti za otroka drugega… either he has a big heart or he doesnt actually know what he is talking about… 😀
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Par dni nazaj sem dal nekoga. Kmalu boš ugotovila za koga se gre.[/quote]
Sem blond, težko da bom ugotovila:). No izpljuni, da se mi ne vžge slama:).[/quote]
Saj me še vedno vsak dan najmanj 10krat citira za brezveze. S časom boš pogruntala.
"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.
Forum je zaprt za komentiranje.