še en…oglas
Postavila si veliko vprašanj seveda vsak moški raje pogleda lepo telo oz. ritko kot malo bolj debelo, če se tako izrazim. Vendar jz se vpričo moje punce ne bi ravno naslajal nad kakšnim drugim ženskim telesom oz. ritko to se po mojem mnenju ne spodobi edino morda po recimo 20 letih zakona.
Sem pa enkrat doživel ko je starejša ženska rekla svojemu možu naj pride pogledat eno mlado, ko se je lih preoblačila mi je blo tako smešno a si predstavalaš:
Jože psst pridi a vidiš uno mlado haha 😀
heh … pa si izpadel zaplankanec … NM ni samo registerska oznaka na tablicah — itak pa je ves nick: NM-3w (ampak to je za tebe še manj razumljivo kot črne luknje in negativna energija ☺) … in tako izpadejo tudi tvoje “parodije”
pikec … to ni “prepir” — tile najini posti so tvoja “katastrofa” — izpadaš kot “baba”, ki lažje stisne in prde istočasno kot, da je tiho pravočasno ☺
To je vedno, VEDNO čisto ista kategorija kot:
[img]http://www.thebuzzmedia.com/wp-content/uploads/2008/10/arguing.jpg[/img][/quote]
/end of topic
Forum je zaprt za komentiranje.