Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek še en dokaz, da so Američani…

še en dokaz, da so Američani…

nabolj neumen narod na svetu! Ponovno so izvolili Busha!!!!!!! Ta opica neumna bo uničila svet… in nas zraven.

vsak narod ima takega predsednika kot si ga zasluži.

Strelica, prav imaš… ampak na žalost problem je v tem, da njihov predsednik vpliva na cel svet (samo poglej irak, afganistan, itd). Po mojem bi bilo najbolj pravično, če bi o ameriškem predsedniku odločal cel svet (kar pa je itak nemogoče). Če bi bilo tako, bi Kerry dobil 88% glasov.

Najprej moraš biti v celem življenju vsaj enkrat v ZDA, da sploh pomisliš kaj komentirati tole. PA da bo cel svet uničil? Kdaj si pa ti potuhtala? Ko si brala Delo, New York Times, Time magazin ali NOVICE? Lepo prosim ženske, da se vzdržite tako primitivnih komentarjev, ki mečejo slabo luč na vse ženske!

KAj pa komentar, zakaj je bila toliko let LDS na oblasti? A vsi poznamo kaj ta kratica pomeni? Kja pomeni LIBERALNO? Nehajte se delati tako pametne, ko vsi skupaj nič ne vem zakaj se gre!

Mojca

Svet bi izvolil Kerryja, Američani pa so opico.

Ja Mojca, boš vidla, kako bo zdaj vse cvetelo, ko bo Bajuk finančni minister! Hudi časi se nam obetajo. Tam taka oblast, tu … Bljak

Hja, tega je pa tudi mene groza (da bo Bajuk finančni minister)

lp

MC

************************************* Človek, ki ne dela napak, običajno nič ne dela!

Zakaj že?

Sem prepičan da ve o financah več, ko ti pocarji, ki so v SLO študirali.

Predsodki, predsodki.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Nekje sem slišala:

Še nobena država, ki je v vojni ( kar ZDA je – proti terorizmu!?!) ni v tem času zamnejala predsednika češ: ni nujno da ima predsednik prav, vseeno je MOJ predsednik! Mogoče je komu zdaj kaj bolj jasno :-))

Hmm,

pa naj bo. Bo dolar padal vsaj se vsa naslednja
4 leta. Bodo vsaj Apple racunalniki malenkost
cenejsi, za tiste, ki si ga bodo iz tam narocili 🙂

TiNKO

MojcaB, v Ameriki sem bila pogosto, ker imam tam sorodnike, pa se ne bi nikoli preselila tam. Me zanima, če si bila ti tam in veš, kakšno vzdušje vlada.
Jaz mečem slabo luč na ženske??? Da ni ravno obratno, da nisi ti tista, ki meče slabo luč, ker si tako omejena. Ti kar beri svojo Lady pa boš videla, da boš daleč prišla.
Cel svet se zgraža, kakšno politiko vodi, ti pa seveda veš več kot vsi ostali skupaj. Ma te prosim…
Misliš, da ne bo uničil sveta? A s tem, ko ni hotel podpisati Kjotskega sporazuma ni pripomogel veliko k temu? Ah ne.. kaj pa ima veze, da ravno v Ameriki prozivajajo največ CO2 na prebivalca.
Seveda zanemarljivo je tudi to, da je napadel Irak brez nobenega razloga. Al Kaida ter orožje za množično uničevanje sta bila le izgovor. Mah.. kaj ti bom razlagala, ker itak nočeš razumeti. Drugič pa, preden ustreliš spet kakšno neumnost, se vsaj pozanimaj, kaj se dogaja okoli tebe.

Predlagam, da še enkat obdelate slovnična pravila, ker je vas je malo težko prebirati, pa če že ravno o politiki !

“… pa se ne bi nikoli preselila TAM !” ????????? Halooooo???

To je povedal predvčerajšnjim gost pri poročilih na TV POP !

A sam to s najdu?

… brez nobenega razloga … :)))

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

En Američan je rekel po TV, da je volil Busha, ker zdaj živi bolje kot pred 4 leti. Hja, verjetno je eden tistih srečnežev (beri bogatašev), ki so mu znižali davke. Drugače je pa res, da imajo takega predsednika kot si ga zaslužijo. Očitno jih še ni dovolj izučilo…

Žalostno je, da bi 3/4 sveta volilo Kerryja, američani pa navkljub vsemu še vedno izvolijo Busha. No ja, kokr si bodo postlali tko bodo spali..

…že ki obvladaš slovnico in slovenščino…se že dlje časa sprašujem, kaj bi bilo prau…namreč vsake tolk me prime, da bi komu rekla **** off…v skrbi za lep slovenksi jezik pa tega ne storim…da ne bi po nepotrebnem amerikanizmi vdirali v naš materni jezik…hmm…sem absolutno proti odjebi…jebanje se mi ne zdi nič bolj slovensko namreč…hmm…zdaj me pa zanima kaj pravi SSKJ, ker ga pač glih nimam pri roki…ali bi bilo odfukaj se v redu ali ne…

…vprašanje se glasi seveda ne tebe xxxx…

že ki obvladaš slovnico in slovenščino…se že dlje časa sprašujem, kaj bi bilo že ki obvladaš slovnico in slovenščino..namreč vsake tolk me prime, da bi komu rekla **** off…v skrbi za lep slovenksi jezik pa tega ne storim…da ne bi po nepotrebnem amerikanizmi vdirali v naš materni jezik…hmm…sem absolutno proti odjebi…jebanje se mi ne zdi nič bolj slovensko namreč…hmm…zdaj me pa zanima kaj pravi SSKJ, ker ga pač glih nimam pri roki…ali bi bilo odfukaj se v redu ali ne…

da mi je skoraj “prišlo” ob tej prelestni lepoti uporabe slovenskega jezika:

… “že ki obvladaš slovnico in slovenščino”

… “prau” ??? (res ??)

… ” tolk me prime” ?? (eh, kaj te že prime?)… ” materni jezik…” ??? (jej, jej, jej, ali je bilo mišljeno: materin jezik ??)

… ” ga pač glih nimam…” (verjetno ga tudi nikoli ne boš imel/a, ker ga ne potrebuješ! ti
namreč obvladaš vse stoodstotno!)

… ” odfukaj”?? (hm, hm, hm, očitno se je to tebi že zgodilo – to, da si nekje nekdaj že
“odfukal/a” ??? in imaš zdaj za tem tem malce … hm, hm, nostalgije ??? Je pa v tvojem jeziku seveda tudi to kar prav, ali bolje rečeno, bo kar v redu !!! Drugače bi še malo težko vsi
razumeli, kar si hotel/a povedati !

Ne.

odonegavi
odflodraj
odmesenospoznaj
odseksaj
odspolnoobčuj

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

A se je treba čist v vsaki temi skregat..dej te medsebojne stvari rešujte kje drugje…

..btw…ko je*e slovnico, sej nismo pri uri slovenščine…če ma pa kdo potrebo po literarnih debatah, nej gre pa na tak forum…

Ah.. 🙁

xxxx, to je forum in če nisi opazil, so pravila pisanja malo drugačna, kot pa pri šolskih nalogah. Večinoma avtorji ne pregledajo, kar so napisali. Zato ni treba narediti vika in krika. Ali pa si ti en od tistih, ki bi celo dialekte ukinil, da bi bilo vse lepo in prav? V redu, a najdi si drug forum.
In slovenščina naj te ne skrbi tako. Preživela bo vse nas, a seveda v dugačni obliki, kot so jo govorili naši starši. Je pač živ jezik in se spreminja. Hočeš nočeš, a ima tudi Buš (!) vpliv na to.

je treba še stestirat…če sprožijo izrečene besede željene učinke…

hehe… na komu boš pa testirala?

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Ojoj, pepsika sem bila deležna mal predavanja?! KJOTSKI sporazum, ni podpisala samo Amerika, to veš ne? Upam,da veš, da tudi Kerry ne bi verjetno podpisal tega sporazuma. Hm, zakaj že? KER o tem ODLOČA KONGRES , KI PA JE REPUBLIKANSKI!!!!!!!!!!!!!!!!
Samo zdej mi pa moraš povedat a sam Busha nemaramo a vse republikance?

Lepo te prosim ne bit tako naivna, da bi Kerry končal vojno. Vse kar bi storil bi se več pogovarjal, pogajal,…
A ne razumeš bistva, da bi se s Kerryem spremenila notranja politika. Zunanja, ki pa je pomembna za svet pa ne bistveno?

Zdej pa sploh ne vem kaj naj rečem, ko si taka poznavalka ZDA. A res tako malo veš, a si vse skupaj sproti zmišljuješ?
Zdej grem pa nazaj Lady brat. Moraš poskusit, človek kar neka zve.

Mojca

A si je mogoče kdo od vas ogledal Farenheit 9/11. Vsi tisti, ki si ga niste, si ga oglejte in sigurno boste malo drugače gledali na Busha, ki je družinski prijatelj družine Bin Laden. In tej isti družini je uspelo po napadu 11. septembra, ko so bili vsi leti odpovedani, po vsej Ameriki pobrati Bin Ladne in jih odpeljati na varno v Saudsko Arabijo. V filmu je še veliko podatkov o tem kako je v naftni biznis vključena družina Bush in nekateri akterji v njegovi administraciji.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close