Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Savne in wellness

Savne in wellness

Zanima me, če je že kdo bil v savnah v Laškem in v Olimljah (prenovljene Atomske toplice).

Kaj bi priporočali?

Zbiram med tema dvema zdraviliščema, pa me zanimajo še vaše izkušnje…

Hvala že v naprej!

V Laškem. Ne savna, ampak kopel za 2 osebi, s šampanjcem. Lepo. Baje je tudi v Dol. Toplicah super. Več vrst savn, masaž in kopeli.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close