savna
Odvisno s kakšnim namenom greš v savno.Če si želiš samo sprostitve je za začekek skoraj vseeno katero izbereš ,najboljše je da kombiniraš turško in finsko, jaz vedno najpreje obiščem finsko,malo počijem ali plavam in nato še turško.Je pa tudi infra zelo priporočljiva……poskusi vse in videl/a boš kaj ti najbolj odgovarja….lp
P.S.Pa glede na to da greš prvič ne pretiravaj z dolžino obiska…..lp
Pozdravljena,
Drži, kot je že predhodnica napisala nekaterim paše finska, nekaterim kot meni pa turška. Več o savni, obnašanju, načinu in času si preberi na http://www.savna.com/
Lep dan,
Forum je zaprt za komentiranje.