Najdi forum

savna

Zanima me kašna savna vam je najboj všeč?
Nampreč ta vikend se prvič odpravljam v savno pa me zanimajo vaše izkušnje?

Odvisno s kakšnim namenom greš v savno.Če si želiš samo sprostitve je za začekek skoraj vseeno katero izbereš ,najboljše je da kombiniraš turško in finsko, jaz vedno najpreje obiščem finsko,malo počijem ali plavam in nato še turško.Je pa tudi infra zelo priporočljiva……poskusi vse in videl/a boš kaj ti najbolj odgovarja….lp
P.S.Pa glede na to da greš prvič ne pretiravaj z dolžino obiska…..lp

Hvala za nasvet,
a ko prideš iz savne greš potem takoj v bazen ali pod mrzel tuš?

Pozdravljena,
Drži, kot je že predhodnica napisala nekaterim paše finska, nekaterim kot meni pa turška. Več o savni, obnašanju, načinu in času si preberi na http://www.savna.com/

Lep dan,

U če hočeš,da ti srce ne poči tega ne poskušaj za prvič,par minutk počakaj in stopi pod tuš učinek bo enak,samo občutek boljši…lp

Jaz grem najprej v suho, pod mrzel tuš, počivam 20 min, nato v mokro, spet mrzel tuš, nato pa počitek, pa tekočina.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close