Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SATANSKI PUTIN JE Z DRONI NAPADEL POLJSKO!!!

SATANSKI PUTIN JE Z DRONI NAPADEL POLJSKO!!!

Satanski Putin ne želi miru, ampak vojno. Sedaj testira vzhodno krilo Nata. Z droni je ponoči napadel Poljsko. Poljska se je junaško odzvala in z lovci prestrelila velik del brezpilotnikov!

Bo župan Zoran Janković vrnil Putlerjevo odlikovanje, dokler je še čas in se pokesal?

Slava Poljski & Ukrajini! Smrt diktatorju Putlerji!

Smrt Putlerju!  Smrt ruskim trolom na spletu! 

Pa že vs cajt pravim, da je Putin reinkaranacija Hitlerja. To mi že leta šepetajo astralna bitja.

NE-odgovor na ta fašistični napad je tisto kar bo potegnilo evropo v vojno, in NE obratno…ko so turki leta 2015 fašistu putinu sestrelili lovca ki je vstopil v turški zračni prostor, ni od takrat niti enega incidenta več…če pa evropa sedaj ne bo odgovorila, bo putin samo še nadaljeval z napadi vedno globje…edini normalen odgovor na to je raketiranje KALININGRADA, ki tako nikoli in nikdar ne bi smelo biti rusko ozemlje.

Super priložnost da NATO in Poljaki pokažejo zobe 🙂

Kaj čakajo? 🙂

NATO s satanskimi podporniki kot je avtor napada Rusijo z droni ze mesece.

Ampak zdaj imas koncno izgovor, da se lahko gres na fronto borit tako da le pogumno. Zakaj ste se tukaj? SPIZDITE na fronto.

Odgovor na objavo uporabnika
Bedak, 10.09.2025 ob 19:45

NATO s satanskimi podporniki kot je avtor napada Rusijo z droni ze mesece.

Ampak zdaj imas koncno izgovor, da se lahko gres na fronto borit tako da le pogumno. Zakaj ste se tukaj? SPIZDITE na fronto.

Kaj pa če bi ti spizdil na fronto, rusom tako ali tako zmanjkuje moške populacije med 18 in 35 letom in za to putin rabi širšo vojno da bo upravičil totalno mobilizacijo 10+ milijona preostalih ljudi, pri Pokrovsku Ukrajinci zadnje tedne pobijajo ruse kot zajce, RTV Moskva/Ljubljana proapgandisti pa pišejo o “napredovanju”, ubožci.

Ukrainian 414th UAS Brigade Magyar's Birds took out numerous Russian soldiers. Mostly Pokrovsk direction.01.09.-03.09.2025
byu/GermanDronePilot inCombatFootage

russian losses in the Pokrovsk direction were observed by the Ukrainian Peaky Blinders unit
byu/LowTechDroid inUkraineWarVideoReport

Madyar Birds Destroying Russians with Drones (extreme NSFW) Pokrovsk area
byu/Zerotwo_0 inUkraineWarVideoReport

 

A kar napadel je Poljsko? Potem pa mon pezdetek troli več veste od samih Poljakov.???

.https://youtu.be/1i364ldW9iY 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4876, 10.09.2025 ob 19:50

Kaj pa če bi ti spizdil na fronto, rusom tako ali tako zmanjkuje moške populacije med 18 in 35 letom in za to putin rabi širšo vojno da bo upravičil totalno mobilizacijo 10+ milijona preostalih ljudi, pri Pokrovsku Ukrajinci zadnje tedne pobijajo ruse kot zajce, RTV Moskva/Ljubljana proapgandisti pa pišejo o “napredovanju”, ubožci.

Ukrainian 414th UAS Brigade Magyar's Birds took out numerous Russian soldiers. Mostly Pokrovsk direction.01.09.-03.09.2025
byu/GermanDronePilot inCombatFootage

russian losses in the Pokrovsk direction were observed by the Ukrainian Peaky Blinders unit
byu/LowTechDroid inUkraineWarVideoReport

Madyar Birds Destroying Russians with Drones (extreme NSFW) Pokrovsk area
byu/Zerotwo_0 inUkraineWarVideoReport

 

Rusom zmanjkuje ljudi, Ukrajinci jih pa tlačijo v kombije 🙂

Zanimivo 🙂

Ti droni so ideja istih psihopatov kot razstrelitev plinovoda v severnem morju . Pa ne pisati bedarij okrog tega kar je popolnoma jasno . Amerika hoče z provociranjem in sabotažami podtaknjenimi Rusiji narediti konflikt med Evropo in Rusijo . Nato je le dodatno orodje zato in v bistvu ne varuje nobene svoje članice ampak le ameriški interes , ki pa ni nič drugega kot ropanje dobrin po celem svetu . Le drugje netijo nemire le na svojih tleh ne ampak tudi to se jim bo zgodilo .

Eh, pa ravno “Little Texas”, kot mu pravijo ameri. Rednecksi oboroženi do zob. ?

.https://www.youtube.com/shorts/KOop3D-PqJk

Drugače pa še ameriški vic o rednecksih

.https://www.youtube.com/shorts/2uMi7SO-bsM

 

To su Putinove dimne bombice, da decentralizira centralno zbiranje orožja za Ukrajino, in poskus, da nažene strah in trepet v kosti posamičnim državam EU, da obdržijo orožje pri sebi, doma, kjer je neuporabno, kar je njegov cilj, kakor da zalagajo Ukrajince.  Dejansko pa ne preti nobena ruska nevarnost za napad na članice NATA. Nato je baje agresiven, vsaj po Putinovi propagandi, kako pa da potem sedaj ne napade Rusov!??

Če bi mislil ali si upal, potem bi napadel, kakor je Ukrajino, konkretno, ne pa je zaobkrožil meje Poljske s par čmrlji. Mini provokacije so načrtne, s ciljem zastraševanja s poskusom odmika evropskih članic od vojaške podpore Ukrajini v svojo obrambo. Ker če bi storil karkoli večjega, kar je vedel, da ne sme, bi izzval vseevropsko reakcijo in popušil na celi črti, saj še Ukrajine mu ne uspe vojaško pokoriti… Putin dobro ve, da si ne more privoščiti vojne še z NATOM, torej je že v naprej vedel, da ne bo povračilnih ukrepov za nekaj muh, ki so prešli rusko mejo. Očitno hoče na vsak način zmanjšati pritisk v Ukrajini, kar pomeni, da mu ne gre preveč dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 11.09.2025 ob 21:18

To su Putinove dimne bombice, da decentralizira centralno zbiranje orožja za Ukrajino, in poskus, da nažene strah in trepet v kosti posamičnim državam EU, da obdržijo orožje pri sebi, doma, kjer je neuporabno, kar je njegov cilj, kakor da zalagajo Ukrajince.  Dejansko pa ne preti nobena ruska nevarnost za napad na članice NATA. Nato je baje agresiven, vsaj po Putinovi propagandi, kako pa da potem sedaj ne napade Rusov!??

Če bi mislil ali si upal, potem bi napadel, kakor je Ukrajino, konkretno, ne pa je zaobkrožil meje Poljske s par čmrlji. Mini provokacije so načrtne, s ciljem zastraševanja s poskusom odmika evropskih članic od vojaške podpore Ukrajini v svojo obrambo. Ker če bi storil karkoli večjega, kar je vedel, da ne sme, bi izzval vseevropsko reakcijo in popušil na celi črti, saj še Ukrajine mu ne uspe vojaško pokoriti… Putin dobro ve, da si ne more privoščiti vojne še z NATOM, torej je že v naprej vedel, da ne bo povračilnih ukrepov za nekaj muh, ki so prešli rusko mejo. Očitno hoče na vsak način zmanjšati pritisk v Ukrajini, kar pomeni, da mu ne gre preveč dobro.

Seveda mu ne gre dobro, rusi so popušili vojno na celi črti, v državi ni več bencina, ni služb, ekonomija je razpadla tako močno da bo tista finančna kriza iz 2008 izgledala kot nič v primerjavi s tem kaj čaka rusijo pri 25% inflaciji, imajo 1 milijon mrtvih v vojni itd. itd., in sedaj mora zanetiti vojno proti NATU da bo lahko potem svojemu zabitemu narodu prikazal kako je rusija izgubila vojno proti celotnemu natu, ne zgolj proti ukrajini.

Vojne ki jo je začel in jo mislil zaključiti v 3 dneh sedaj ne more več končati brez da narodu prikaže totalen poraz (zgolj 15% zasedene države v 3.5 letih, ob 7-mestnih izgubah vojakov in deset tisoč milijardah evrov izgub), in mora pač iz obupa spravit poljsko direktno v vojno…niti tista patetična propaganda o “napredovanju” jim ne deluje več, ker so še ruski propagandisti sami pogrutnali, da je njihova vojska že 24 mesecev obstala na istem mestu, in da LAŽEJO o “zavzemanju vasi” ko se slikarijo pred droni z ruskimi zastavami kar nekje sredi rusije, hočejo pa prikazat da so v ukrajini lol…patetičen predsednik, patetičen narod, patetična vojska, patetična država.

Najprej je hotela  prasica z zgodbico o motenju GPS signala njenega aviona, potem pa so profesionalci vzeli zadevo v roke in so ponoči iz Ukrajine pripeljali razbitine dronov v Poljsko. Ma ljudje kako ne vidite kako vas vozijo. Oprane ovce.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4876, 11.09.2025 ob 21:28

Seveda mu ne gre dobro, rusi so popušili vojno na celi črti, v državi ni več bencina, ni služb, ekonomija je razpadla tako močno da bo tista finančna kriza iz 2008 izgledala kot nič v primerjavi s tem kaj čaka rusijo pri 25% inflaciji, imajo 1 milijon mrtvih v vojni itd. itd., in sedaj mora zanetiti vojno proti NATU da bo lahko potem svojemu zabitemu narodu prikazal kako je rusija izgubila vojno proti celotnemu natu, ne zgolj proti ukrajini.

Vojne ki jo je začel in jo mislil zaključiti v 3 dneh sedaj ne more več končati brez da narodu prikaže totalen poraz (zgolj 15% zasedene države v 3.5 letih, ob 7-mestnih izgubah vojakov in deset tisoč milijardah evrov izgub), in mora pač iz obupa spravit poljsko direktno v vojno…niti tista patetična propaganda o “napredovanju” jim ne deluje več, ker so še ruski propagandisti sami pogrutnali, da je njihova vojska že 24 mesecev obstala na istem mestu, in da LAŽEJO o “zavzemanju vasi” ko se slikarijo pred droni z ruskimi zastavami kar nekje sredi rusije, hočejo pa prikazat da so v ukrajini lol…patetičen predsednik, patetičen narod, patetična vojska, patetična država.

Ne, Putin nima namena spraviti Poljske v vojno, saj to bi mu bilo najlažje storiti, par raket izstreli na glavna mesta, če bi si želel Nato potegnit v vojno. Česar seveda noče pod nobenim pogojem, ker ni neumen, ve, da bi ga članice Nata sesule. Putin ne bo nikoli napadel evropskih držav, ampak če EU misli, da bo, je v prednosti. Namreč s strategijo zastraševanja bi mu tako uspelo razdeliti evropske države, da so čim manj složne, vsaka v strahu pred napadom, da se samooborožujejo, Ukrajince pa nekako postavijo na stranski tir, jih osamijo, da lahko Putin hara po njih.

 

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 11.09.2025 ob 21:53

Ne, Putin nima namena spraviti Poljske v vojno, saj to bi mu bilo najlažje storiti, par raket izstreli na glavna mesta, če bi si želel Nato potegnit v vojno. Česar seveda noče pod nobenim pogojem, ker ni neumen, ve, da bi ga članice Nata sesule. Putin ne bo nikoli napadel evropskih držav, ampak če EU misli, da bo, je v prednosti. Namreč s strategijo zastraševanja bi mu tako uspelo razdeliti evropske države, da so čim manj složne, vsaka v strahu pred napadom, da se samooborožujejo, Ukrajince pa nekako postavijo na stranski tir, jih osamijo, da lahko Putin hara po njih.

 

In ti misliš da tega voditelji ne bi spregledali? Niti jedrskega blefa putlerja nihče več ne jemlje resno, ravno nasprotno – ko zagrozi z jedrskim orožjem, dobi naslednji dan ukrajina še več orožja namesto da bi se kdorkoli prestrašil

kremeljski zločinec NOČE miru, oz. v bistvu si ga ne MORE privoščit, saj je ekonomsko sesul državo, in samo in izključno vojaška industrija še drži državo nad vodo, če se prekine vojna ekonomija, bi BDP rusije padel tam nekje na raven konga, somalije ali burkine faso, ljudje niti kruha več ne bi mogli kupit…rusija je tako ali drugače dokončana kot država, če jo ne bo uničil nato z bombami (če putin prvi napade seveda, saj EU ne potrebuje fašistične ruske zemlje), se bojo pa uničli sami z še ne videnim ekonomskim kolapsom…hotel je sovjetsko zvezo 2.0 ozemeljsko, dobil pa bo sovjetsko zvezo 2.0 ekonomsko – propad, razpad na več malih držav.

Poljaki se zabavajo in prepošiljajo fotke teh ponoči   pripeljanih in nastavljenih dronov na različne lokacije pri njih.

 

Matr,  ti kreteni lajdrasti, ki hočejo vojno na vsak način,  res močno podcenjujejo pamet vseh nas!

Odgovor na objavo uporabnika
zdaj je jasno, 11.09.2025 ob 22:44

Poljaki se zabavajo in prepošiljajo fotke teh ponoči   pripeljanih in nastavljenih dronov na različne lokacije pri njih.

 

Matr,  ti kreteni lajdrasti, ki hočejo vojno na vsak način,  res močno podcenjujejo pamet vseh nas!

odfukaj rusofil lažnjivi, še rusi sami so priznali da so to njihovi droni, zaznali pa so jih tudi belorusi…neumnih je zgolj vas 5% rusofilne populacije, ostalih 95% ki smo proti rusom nas je normalnih.

Odgovor na objavo uporabnika
A, jebote, 10.09.2025 ob 11:40

Satanski Putin ne želi miru, ampak vojno. Sedaj testira vzhodno krilo Nata. Z droni je ponoči napadel Poljsko. Poljska se je junaško odzvala in z lovci prestrelila velik del brezpilotnikov!

Bo župan Zoran Janković vrnil Putlerjevo odlikovanje, dokler je še čas in se pokesal?

Slava Poljski & Ukrajini! Smrt diktatorju Putlerji!

Kmetavzarski SDS troli dežurajo. Kdo putler? Preveč alkohola?

Ti pa si en opranoglavc kot janšiti in ptičarji.

Ko je Ukrajina poslala na Poljsko dron bolj na zacetku vojne in  ubila dva Poljaka, je poljski predsednik Duda odlikoval zelenca z najvisjim poljskim odlikovanjem, Redom belega orla.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2549, 11.09.2025 ob 09:06

Ti droni so ideja istih psihopatov kot razstrelitev plinovoda v severnem morju . Pa ne pisati bedarij okrog tega kar je popolnoma jasno . Amerika hoče z provociranjem in sabotažami podtaknjenimi Rusiji narediti konflikt med Evropo in Rusijo . Nato je le dodatno orodje zato in v bistvu ne varuje nobene svoje članice ampak le ameriški interes , ki pa ni nič drugega kot ropanje dobrin po celem svetu . Le drugje netijo nemire le na svojih tleh ne ampak tudi to se jim bo zgodilo .

Se strinjam.
Že tako imamo malo podmladka, družba se stara, oni bi mlade za kanonfuter.

Predloženi niso bili nobeni dokazi, da so ti droni ruskega izvora,« je poudaril Ordaš in dodal, da glede na prejšnje izkušnje ne gre niti upati, da bodo Poljaki to storili. Po njegovih besedah ​​so droni prileteli iz druge smeri.

»Vemo eno stvar – ti droni so leteli iz smeri Ukrajine,« je dejal Ordaš.

Glede na študijo fundacije Res Futura tudi Poljaki sami ne verjamejo pripovedi lastne oblasti o ruski grožnji. Celo 38 % Poljakov krivi Ukrajince oziroma režim v Kijevu za napad brezpilotnih letalnikov na Poljsko v torek:

Bedaki, ti droni sploh nimajo dometa da dosežejo Poljsko, so narejeni iz stiropora in vezanih plošč. Poljaki so se z Ukrajinci dogovorili da jim pripeljejo z tovornjaki.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close