sanjski moški
Sem vedla ,da sanjski moski ne obstaja, so le moski, ki to mislijo, da so;)…
To je nekak tako kot izbirati v nasi dezeli najlepšo..prijavijo se zame ne lih pametna in lepa dekleta..in potem mislijo, da so res najlepša v dezeli tej…”najlepše”..(pa kaj ti pomaga lepo zavito darilo, če je notri nič)…..so itak vedno doma, ker ne potrebujejo tazga papirja..dokazila..in tko je z sanjskim moskim..ali vsemi takimi tekmovanji..splača se edin zarad avta;)..pa se tu je vprasanje…kazat sebe celi Sloveniji, pol ni nbenga miru vec..njihov si! Se splaca prodat tkole zarad enga avtka…pa ne me zdaj napadat da sm fofsljiva..ma kaki naj uzivajo, ce jim paše..rada pogledam ves ta show…saj imajo jajca, da si upajo tkole razkazvat v to ni dvoma;)!
Forum je zaprt za komentiranje.