Sanjski moški in še tri dekleta…
Spadey, to bi itak rekli za vsakega, kdorkoli bi nastopil. Zanimivo, da pri debati o tej nemški oddaji ni takih komentarjev. Le zakaj?
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Hvala.Tale Damir bo pod komando in diktaturo “velike”keš bejbe postal en velik copatek in ga bo imela zapeljiva Nataša še kako pod nadzorom,pod komando in jo bo moral vse ubogati,kot kakšen ubogljivi kužek.No mogoče mu pa mazohizem v lažji obliki ustreza.Nataša je nezrela in ji ustreza samo medijska pozornost.Svetujem ji,da se še nekaj let udeležuje norih in primernih zanjo rave zabav.
Forum je zaprt za komentiranje.