Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Sanjski moški in še tri dekleta…

Sanjski moški in še tri dekleta…

Plosk, plosk, plosk….Ninca. Se pridružujem!

Bravo Ninca, sami zafrustrirani tipčki in tipice.
In to VROČA (ne zdiš se mi vroča, tečna in nedorasla zdravemu spolnemu življenju se mi zdiš) si razbrala iz mojih komentarjev, mojega moškega ne bi znala zadovoljit, ker ti probleme dela že malo šlatanja po lulčiju, zapomni si, sramežljivke v postelji se moški hitro naveličajo, zato si ne domišljaj, da ga poznaš in naj se ti ne smili, zadovoljen je, ti pa očitno ne.

Cvetka

Cvetka jaz sem moški in mi je malo sramežljivosti všeč pri moji punci. Ne pa da nase, da sexsi perilo in te naskoči pa že misli zadovoljila sem ga. Ne ni res.

Drugače pa sanjski moški pogledam sem ter tja,če punca gleda. In res se ni zgodilo še nič kao sexsualnega preveč sam sta mi pa obadva po značaju in po videzu nezanimiva. Pa še to Cvetka ti zelo poudarjaš sex ampak po mojem sex ni vse v vezi. (med resnima partnerjema). Še kaj drugega mora biti,da se veza obdrži.

Cvetka kot ti je že nekdo omenil ne znaš brati komentarjev. Ti takoj napadeš z edino besedo sex. Ne vem Cvetka tudi jaz rada sexsam,rada imam mojega moškega ga znam zadovoljiti (nežno in sexi obenem) pa ne zganjam panike glede sexsa kot ti. Ne nikoli pa nikdar nisem napisala da je preveč sexsa v sanjskemu moškemu. Ne vem kje si to prebrala.

Vse se je začelo s prijateljstvom,nadeljevalo z ljubeznijo ,konca pa še ni ,ker ljubezen in prijateljstvo še vedno gori.(moj primer)

Cvetka ti pa res zelo poudarjaš besedico sex:))))))) Pa kako zadovoljiš ti svojega moškega. Bolje da greš na forum psihiater,da ti bo tam povedal,da se ti v pojstelji ni treba obnašati kot kurba,da bi obdržala svojega moškega.

Pojdi na rave party in se tam razdivjaj.

Bravo klinc! Ti Cvetka, si najbrž tudi ena 20-letnica, ki misli da je še boga za jajca prijela…..

Žan, a ti si že pogledal kdaj kak pornič po Tv? Nagnusno ne?!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mislim da ni fora v tem da so ta prizor pokazali na tv in da ga mi nismo pogledali, tako kot pogledamo pornič…..mislim da imamo Slovenci problem s tem, da nikakor ne dojamemo, kako sta onadva to lahko naredila in kje je njuna morala itn……Preveč stare šole imamo še v sebi…..jaz se za njiju dva sploh ne sekiram…širni Sloveniji sta pokazala svojo “lahkost” kaj si pa kdo potem sam pri sebi misli je pa druga stvar

Po Tv sem jih že veliko pogledal,v živo pa s svojo že mnogokrat experimentiral .Ali mi boš nevoščljiv?Daj no bodi malo bolj zrel in pameten pri tvojih nevmesnih pripombah.

Mogoče pa nista vedela, da sta snemana (govorim o tistem na kuncu zadnjega dela). Sicer me pa ne briga za njiju.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Dej ne bodi pameten,veš,da sta vedla,da snemajo in po naročilu režiserja sta morala tak žgečkljiv prizor uprizoriti za gledalce.To je kot kakšna ljubezenska nadaljevanka.

No pa smo tam, če bi se vsi zase brigali……bi imeli pomoje pol manj težav,kajti pomoč bi najprej poiskali pri sebi in če ne bi šlo, smo tu vsi ,ki želimo pomagati…….bistvo vsega je v nas samih…..lp Diskretna

Vse vaše izjave potrjujejo mojo tezo, da ste seksualno zafrustrirani in zavrti in kot taki nezmožni lepega spolnega odnosa kot zdravi ljudje. Ne črnolasec, ne poudarjam seks, ker seksa brez ljubezni ni, ravno prav ga mora biti, če ga ni, je zelo važen, če pa je, pa ne toliko, pa vendar še vedno veliko, v glavnem PROVOKACIJA JE USPELA. Še enkrat: kaj za božjo voljo sta sanjski moški in Nataša takega počela, da ju zdaj zmerjate, primerjate (njo) s kurbo itd. Nisem 20 – letnica Žiži, stara sem 30 let, zato dobro vem, kaj je to zadovoljiti moškega, o nobenem naskakovanju nisem govorila.

Cvetka

A RES NIMATE KEJ DRUZGA ZA DELAT

mi smo pa zafrustrirani Slovenčki,ker so Natašo obdolžili za lahko punco:))) kam gre ta svet:))))))))))69

Se opravičujem jaz1, ker sem vse vrgla v en koš, kdo je zafrustriran že sam ve, ne Žan, Žiži, Vroča, …

Cvetka

Pomiri se in meditiraj.Bo pomagalo.

Vidim Žan, da nimaš več municije.

“Po Tv sem jih že veliko pogledal,v živo pa s svojo že mnogokrat experimentiral .Ali mi boš nevoščljiv?”

Potem pa mi razloži zakaj te tako moti, ko to drugi počnejo. Haha nevoščljiv! Čemu naj bom nevoščljiv? Prvič niti ne vem, al si sploh že kdaj namočil, te ne poznam, ne vem če govoriš resnico, niti me ne zanima, zakaj bi ti bil potem nevoščljiv.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ma vi ste vsi prfuknjeni!!!!

Ti mu pa tamalo nastavi takoj in boš najbolj pametna od vseh na tem forumu.

že dolgo časa nisem nič spremljala foruma in vidim, da vas je ta sanjski moški čisto razvnel. Hmmm… Pa ne v seksualnem smislu. Kar se tiče izbire punce- ja, čisto moška odločitev. Ženske, pa sej lepo vemo, da je pr moškemu sex na prvem mestu. Vse ostalo je zatiskanje oči. Jst oddajo spremljam po največ par minut, razen zadnjič sem ob branju knjige po odlomkih gledala celo oddajo. kar sta počela v avtu ni sploh nič takega za kak normalen par, če bi si ona upala, bi ga sama pobožala. Tisto polaganje roke je prav zato izpadlo tako neumno…Kar se pa tiče kandidatk: vse so al neumne da se prjavjo al pa v življenju ne najdejo normalnega komuniciranja z moškimi. če je ta Simona res tko fejst punca, kaj pol hodi iskat moškega v tako oddajo. Jst mislim, da je Nataša pravilna izbira, malo se bosta poigrala, pol pa šla vsak svojo pot. Njuna stvar. Najbolj ste mi pa hecni tisti, k pravte kako pleše po Natašinih ukazih. a si niste nikol zaželele, da bi moški enkrat za spremembo z veseljem kaj naredil za vas, ne pa da je ponavadi glih obratno.
jst jim nisem prav nič foušljiva. Ker vem kako žleht smo Slovenci, jih prej pomilujem, kot pa zavidam. Sama sem v zelo uspešni vez i(vsaj zaenkrat). Si pa sploh ne predstavljam, kako bi sedanjega partnerja lahko spoznala na tak način, kot je predstavljen v oddaji. Konec koncev pa je namen oddaje privabljati čim več gledalcev, ne pa skrbeti za dobrobit njenih akterjev….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close