Sanjski moški in še tri dekleta…
Ja folk že gleda samo se mi zdi,da za njiju ni ravno prijetno,ko bereta same kritike:)))) no bosta vsaj vedela kakšna sta v resnici luzerja obadva pa saj to onedva že vesta:) Damir je pa en “fant” ki ne bo nikoli dorasel ženski, ki je bolj inteligentna bolj komunikativna bolj razgledana od njega zato je izbral,kar primerno. Nataša je punca, ki misli,da je lepotička,ki misli,da je pametna,ki misli da je komunikativna zato sta kar dober par:))))
Sanjski moški bo postal en copat pri ukazovalni in ljubosumni Nataši.Sanjskemu žiglu je Nataša všeč samo vizualno in sexualno,pri karakterju pa nimata skupnih točk.Tudi ob pogledu na življenski stil in način nista istih misli in pogledov.Nataša je še neresna in nezrela,on pa samo potreben ko sahara.Simona in Mojca bi morali zavrniti vrtnice takoj,ko sta izvedeli,da je “sanjski”izbral rambico Natašo.
Haha, to prejšnjo sem jaz tud gledal.
Ma brezveze. Predvsem je zelo očitno kazal, da ganajbolj privlači črnolasa vojakinja in da durge nimajo šans. Dirka, kjer je zmagovalec znan tri kroge pred koncem, pa ni zanimiva.
pa tisto šlatanje v avtu, med nogami, “te bom prijel”…LOOOOL
SPIDER to si pa tolk zadel da kr ni res! Če bi se hranili s slovensko fovšarijo ne bi blo treba nobenem več delat. Pa to ni res kaj vse se je bralo na tem forumu. Pa kaj vas ni sram dekleta. Pa kaj ve se še nikol niste drgnile ob fantovo, ljubimčevo al katerokol roko že. Pa tud porniče še niste videle ne? Ne morem verjet. Tolk pluvate. Kakšne kure ste. Pejte nazaj kvačkat pa kuhat svojim decem kosil bo bolš za vse skup. Bedno in še enkrat bedno.
Cvetka
Hmm, ne vem no. Če ona taka je v resnici, zakaj bi jo potem bilo sram to pokazat. Saj to v bistvu že kaže celo življenje. Tisti, ki jo poznajo, se ziher ne bodo zgražali, za tiste ki je pa ne poznajo (mi tukaj), ji je pa itak vseeno kaj si mislij(m)o o njej. Tudi meni bi več ali manj bilo.
Nataška bo imela sedaj ogromno oboževalcev v vojski,ker deluje lahka ženska in bo sexsala in sexsala:)))) Cvetka vsi sexsamo vsi se šlatamo vsi se poljubljamo samo kar pa onedva počneta ni nobeden pornič,ker so porniči veliko bolj zanimivi.Onedva sta navadna bleferja ki se rada rajcata pred tv in si ne izkazujeta nobenih čustvev ampak blefirata.
Ne Lea NISI nacionalist!!! Če me razumeš (mimogrede sem slovenka). Sicer pa, vsak ima svoja merila, kdo je tisti sanjski človek in to je samo TVOJE MNENJE. Ti Žan pa rabiš eno, da ti bo pokazala dober f… in nebesa, da ne boš tolk zafrustriran hodu okrog, ker je na žalost veliko slovenceljnov takih. EROTIKA fuj ne Žan? Ne se čez par let, ko bo tvoja žena ali punca rabla eno avanturico, hodt tle gor jokat, da te je prevarala, smrk, smrk.
Cvetka
Vidim,da ste spet zašli s poti tu nismo, da en drugega kritiziramo oz.to je že provociranje ,ampak da podamo svoje mnenje,kaj si mislimo o Damirju in njegovih sanjskih dekletih,kot je vprašal Bojam,če se je vprašanje med tem časom spremenilo se opravičujem vsem,pač ne sledim dogodkom.Moje mnenje o sanjskem moškem pa je to,da mi je žal da sem ga spoznala,ker sem upala ,da so sanjski moški drugačni in predvsem na prvo mesto postavljajo svoj ugled in pamet,glede treh punc pa žal nič ne morem reči,so pač dekleta ,ki so mislila da sanjski moški na nasi tv postaji še obstajajo.To je moje mnenje in upam ,da ga boste sprejeli ni važno kako, samo brez kom.prosim.Lep dan še naprej vsem.
Ljubka m.: s tem, da ni edina, pokaže kako zafrustrirani ste vsi po vrsti kar se spolnega življenja in spolnega zavedanja samega sebe tiče.
Žan: partnerja imam že 7 let, zvesta sem mu od začetka veze, zdrav odnos do spolnosti in erotike prinaša srečo in zadovoljstvo v življenju. Vsem skupaj lep popoldan, čimveč seksa, zadovoljstva, čimmanj nezadovoljstva, fovšarije. Živela erotika!
Cvetka
Mislim cvetka da bo tebe tvoj moški kmalu začeral varati oziroma te mogoče že. Ker po značajo se mi zdiš ena prestrašena ženska,ki skače v kurnik,ker bi bila rada prva pa ji nikoli ne rata potem pa kokodajsa. Pa kaj če si zvesta svojemu moškemu to si pa veliko povedala tvoj značaj je poden. Če si tako tečna do svojega moškega se mi smili čeprav ga ne poznam :))) mogoče pa;)))
Mislim prav bolani ste že vsi skupaj s temi svojimi butastimi pripombami. Nevem zakaj gledate oddajo, če vas že vsaka malenkost spravi iz tira. Pa sej se obnašate kot ene nedorasle osebe, ki še v življenju niso prijele svojega tipa za “lulčka”, pa svojo žensko za “pepiko”…
Pa saj to je “reality” oddajo in v njej se počne, kar počnemo vsi normalni ljudje, tud ob roko se včasih podrajsamo, tako kot Nataša ob Damirjevo.
Najbolj glupo mi je pa to, da ste vsi tko pametni, pa kolk ne pašeta skupi, pa kolk je ona neumna, pa klok je on zaslužu z oddajo…Onedva že sama vesta pri čem sta, nam gledalcem pa je POP TV ponudil eno izmed najbolj gledanih oddaj ta hip. In to pove vse.
Forum je zaprt za komentiranje.