Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Sanjski moški in še tri dekleta…

Sanjski moški in še tri dekleta…

Namen je pa le dosežen: folk gleda oddajo!
Potem pa še razne polemike, članki … in svet se vrti in denar in slava … Lp

Ja folk že gleda samo se mi zdi,da za njiju ni ravno prijetno,ko bereta same kritike:)))) no bosta vsaj vedela kakšna sta v resnici luzerja obadva pa saj to onedva že vesta:) Damir je pa en “fant” ki ne bo nikoli dorasel ženski, ki je bolj inteligentna bolj komunikativna bolj razgledana od njega zato je izbral,kar primerno. Nataša je punca, ki misli,da je lepotička,ki misli,da je pametna,ki misli da je komunikativna zato sta kar dober par:))))

Sanjski moški bo postal en copat pri ukazovalni in ljubosumni Nataši.Sanjskemu žiglu je Nataša všeč samo vizualno in sexualno,pri karakterju pa nimata skupnih točk.Tudi ob pogledu na življenski stil in način nista istih misli in pogledov.Nataša je še neresna in nezrela,on pa samo potreben ko sahara.Simona in Mojca bi morali zavrniti vrtnice takoj,ko sta izvedeli,da je “sanjski”izbral rambico Natašo.

Haha, to prejšnjo sem jaz tud gledal.

Ma brezveze. Predvsem je zelo očitno kazal, da ganajbolj privlači črnolasa vojakinja in da durge nimajo šans. Dirka, kjer je zmagovalec znan tri kroge pred koncem, pa ni zanimiva.

pa tisto šlatanje v avtu, med nogami, “te bom prijel”…LOOOOL

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Jaz bi na njegovem mestu zbral Simono ali jasno.

Obe resni, 27, umirjeni ženski. Izbral pa je 22 letno z značajem 18-letnice.

Torej se strinjam s tabo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

SPIDER to si pa tolk zadel da kr ni res! Če bi se hranili s slovensko fovšarijo ne bi blo treba nobenem več delat. Pa to ni res kaj vse se je bralo na tem forumu. Pa kaj vas ni sram dekleta. Pa kaj ve se še nikol niste drgnile ob fantovo, ljubimčevo al katerokol roko že. Pa tud porniče še niste videle ne? Ne morem verjet. Tolk pluvate. Kakšne kure ste. Pejte nazaj kvačkat pa kuhat svojim decem kosil bo bolš za vse skup. Bedno in še enkrat bedno.

Cvetka

Cvetka ali bi se ti drgnila in lizala pred kamerami,da te gleda in posluša cela Slovenija.Pa tvoja mama, pa stara mama in oče.Vsi bi gledali “pridno hčerkico”kako se erotično obnaša.Poden od podna.

bravo Žan,

pa ne samo starši, tukaj je še sorodstvo in služba!
Mene osebno bi bilo sram it v službo, ker verjetno jo imajo tam tudi za f….

Za mene pa mora biti sanjski moški prvo kot prvo SLOVENEC?

Pa nisem noben nacionalist ampak če že izbiramo v Sloveniji potem naj bo slovenc pa pika

Hmm, ne vem no. Če ona taka je v resnici, zakaj bi jo potem bilo sram to pokazat. Saj to v bistvu že kaže celo življenje. Tisti, ki jo poznajo, se ziher ne bodo zgražali, za tiste ki je pa ne poznajo (mi tukaj), ji je pa itak vseeno kaj si mislij(m)o o njej. Tudi meni bi več ali manj bilo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nataška bo imela sedaj ogromno oboževalcev v vojski,ker deluje lahka ženska in bo sexsala in sexsala:)))) Cvetka vsi sexsamo vsi se šlatamo vsi se poljubljamo samo kar pa onedva počneta ni nobeden pornič,ker so porniči veliko bolj zanimivi.Onedva sta navadna bleferja ki se rada rajcata pred tv in si ne izkazujeta nobenih čustvev ampak blefirata.

Ne Lea NISI nacionalist!!! Če me razumeš (mimogrede sem slovenka). Sicer pa, vsak ima svoja merila, kdo je tisti sanjski človek in to je samo TVOJE MNENJE. Ti Žan pa rabiš eno, da ti bo pokazala dober f… in nebesa, da ne boš tolk zafrustriran hodu okrog, ker je na žalost veliko slovenceljnov takih. EROTIKA fuj ne Žan? Ne se čez par let, ko bo tvoja žena ali punca rabla eno avanturico, hodt tle gor jokat, da te je prevarala, smrk, smrk.

Cvetka

Cvetka daj pojdi k Damirju v naročje in se mu zjokaj. Pa še malo ga drži za jajčka majhna.

cvetka rad bi te videl v porniču ker delujše kot kurba. Kaj misliš da je treba vsemu narodu pokazti cmok cmok pa šlatanje penisa pa skoraj sexsanja na tv. Za to so porniči ne pa oddaja sanjski moški.

Cvetka pojdi in potolaži Damirja in za tolažbo mu nastavi,da te prešlata in pokomentira kaj ti fali.Tebi očitno premanjuje sexa ali pa ga imaš polno glavo in ti je to Damirjevo in Natašino obnašanje čisto normalno.Mislim,da izhajaš iz istih voda kot Nataša in “sanjski”.

Ja, res je bil skoraj sex ne XXXY, če je bil to skoraj sex pa rabiš še mal pouka v osnovni šoli na to temo, dej ne bluzit. BRINA, kako veš, da ima majhna jajčka? ŽAN, seksa mi ne primanjkuje, tebi pa očitno, ker drugač ne bi tolk fovšije zganjal tle gor. Vsem polagam na dušo: NE VEČ BLUZIT.

Cvetka

Meni sexa ne premankuje,a ti Cvetka preveč letaš iz cveta na cvet in ustvarjaš taka kontra mnenja.Najbolje bo,da potolažiš Damirja in mu nudiš svoje premoženje,če ga jasno sploh imaš.

Vidim,da ste spet zašli s poti tu nismo, da en drugega kritiziramo oz.to je že provociranje ,ampak da podamo svoje mnenje,kaj si mislimo o Damirju in njegovih sanjskih dekletih,kot je vprašal Bojam,če se je vprašanje med tem časom spremenilo se opravičujem vsem,pač ne sledim dogodkom.Moje mnenje o sanjskem moškem pa je to,da mi je žal da sem ga spoznala,ker sem upala ,da so sanjski moški drugačni in predvsem na prvo mesto postavljajo svoj ugled in pamet,glede treh punc pa žal nič ne morem reči,so pač dekleta ,ki so mislila da sanjski moški na nasi tv postaji še obstajajo.To je moje mnenje in upam ,da ga boste sprejeli ni važno kako, samo brez kom.prosim.Lep dan še naprej vsem.

Cvetka saj Nataša ni edina ženska (beri komentar Brina):))) ha ha ha

ja sam mojca je pa tud pokazala kolk ma v glavi….
namesto da bi si prihranila sramoto si jo je podvojila;)ene pa res ne zanjo odnehat!!!

Mojca je naredila sebi škodljivo sramoto in se osmešila.Bolje bi bilo,da bi odnehala,ko bi spoznala,da je izgubila.Se strinjam.Pač ene mislijo drugače.

Cvetka tebi ni treba čisto nič polagati nikomur. Drugače pa preberi moj komentar šeenkrat potem pa napiši svojega malo boljše kot pa 10 letnica.

Ljubka m.: s tem, da ni edina, pokaže kako zafrustrirani ste vsi po vrsti kar se spolnega življenja in spolnega zavedanja samega sebe tiče.
Žan: partnerja imam že 7 let, zvesta sem mu od začetka veze, zdrav odnos do spolnosti in erotike prinaša srečo in zadovoljstvo v življenju. Vsem skupaj lep popoldan, čimveč seksa, zadovoljstva, čimmanj nezadovoljstva, fovšarije. Živela erotika!

Cvetka

Pomojem je kle bol stvar dogovora…. če bi Mojca odnehala bi blo oddaje konec in en del premalo…

Mislim cvetka da bo tebe tvoj moški kmalu začeral varati oziroma te mogoče že. Ker po značajo se mi zdiš ena prestrašena ženska,ki skače v kurnik,ker bi bila rada prva pa ji nikoli ne rata potem pa kokodajsa. Pa kaj če si zvesta svojemu moškemu to si pa veliko povedala tvoj značaj je poden. Če si tako tečna do svojega moškega se mi smili čeprav ga ne poznam :))) mogoče pa;)))

Mislim prav bolani ste že vsi skupaj s temi svojimi butastimi pripombami. Nevem zakaj gledate oddajo, če vas že vsaka malenkost spravi iz tira. Pa sej se obnašate kot ene nedorasle osebe, ki še v življenju niso prijele svojega tipa za “lulčka”, pa svojo žensko za “pepiko”…
Pa saj to je “reality” oddajo in v njej se počne, kar počnemo vsi normalni ljudje, tud ob roko se včasih podrajsamo, tako kot Nataša ob Damirjevo.
Najbolj glupo mi je pa to, da ste vsi tko pametni, pa kolk ne pašeta skupi, pa kolk je ona neumna, pa klok je on zaslužu z oddajo…Onedva že sama vesta pri čem sta, nam gledalcem pa je POP TV ponudil eno izmed najbolj gledanih oddaj ta hip. In to pove vse.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close